Тарифи. Ціни. Штрафи, Продукти харчування Автор: RomanK Друкувати

Ціни на м'ясо взлетіли

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: м'ясо, ціни

  Значна частина великих сільськогосподарських підприємств, що займаються вирощуванням свиней та переробкою м’яса, опинились у зоні бойових дій та на тимчасово захоплених землях України, зазначив голова Комітету парламенту з питань фінансів, податкової та митної політики.

  8346_5012d1e9f25397c9943dbf9fdeae8315ffa008.jpg (75.25 Kb)


  Ціни на м’ясо в Україні значно зросли через те, що більшість великих сільськогосподарських підприємств опинились у зоні бойових дій.

  Про це повідомив голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради Данило Гетманцев на своїй сторінці в Facebook, за підсумками зустрічі з Асоціацією "М’ясної галузі" України.

  За його словами, на зустрічі обговорювались питання щодо зростання цін на м’ясо, розблокування імпорту генетики свиней та подальшого стимулювання розвитку м’ясної галузі.

  "На жаль, в м’ясній галузі і галузі свинарства України склалася критична ситуація, яка впливає на основу національної продовольчої безпеки України в період війни", - повідомив він.

  Гетманцев зазначив, що внаслідок військової агресії Росії суттєва частина великих сільськогосподарських підприємств, що займаються вирощуванням свиней та переробкою м’яса, опинились у зоні бойових дій та на тимчасово окупованих територіях ("АПК-Інвест", Агрокомбінат "Слобожанський", "М’ясокомбінат М'ясний", "Салтівський м’ясокомбінат", Східно-Український мʼясокомбінат та інші).

  "Усі пропозиції будуть взяті до уваги в роботі над планом відновлення України", - уточнив голова комітету.

  Крім того, представникам Асоціації також запропонована можливість складення переліку фахових пропозицій щодо розв'язання актуальних проблем.

  Нагадаємо, у травні в Україні середня ціна на свинину в мережах роздрібної торгівлі закріпилася на рівні 132,5 грн/кг, що на 1,2% дорожче, ніж місяцем раніше.

  Як зазначили аналітики, середні роздрібні ціни на інші види м’яса (яловичина, курятина, індичатина) у травні залишилися на рівні попереднього місяця, проте у порівнянні з аналогічним періодом минулого року здороження склало 10-27%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми