Тарифи. Ціни. Штрафи, Продукти харчування Автор: RomanK Друкувати

Коли нарешті подешевшає цибуля

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ціна на цибулю

  В Україні вже в березні-квітні виростуть ціни на цибулю. Вартість буде підвищуватися аж до середини травня, поки не з'явиться вітчизняний продукт.

  60_5c950e2c0ec8a.jpg (50.13 Kb)


  Про це розповіла в коментарі OBOZREVATEL Катерина Звєрєва, директор з розвитку Української плодовочевої асоціації. "Ціни на цибулю б’ють всі рекорди з часів незалежності України. Запаси цибулі у сховищах українських фермерів вже майже закінчилися. Через це тенденція подорожчання цибулі на українському ринку збережеться протягом березня-квітня", – розповідає вона.

  Експертка додала, що більшість українських фермерів, які вирощують цибулю, не мають професійного обладнання для її зберігання (при якому можна зберігати цибулю до 12 місяців). Саме через це вони намагаються продати продукцію одразу після збору врожаю, або до початку перших морозів.

  "Ті, хто має професійні сховища, можуть реалізовувати продукт і зараз, навесні, коли ціни вищі. Але цього року через війну, обстріли росії стратегічної інфраструктури, енерго та агрооб’єктів, значно збільшилися і виробничі витрати українських фермерів. Через перебої з електроенергією урожай на зберіганні в сховищах почав псуватись швидше", – підкреслила Звєрєва.

  Ба більше, через перебої з електроенергією урожай на зберіганні в сховищах почав псуватись швидше. До того ж наразі існує глобальний дефіцит цибулі, бо деякі країни ввели експортні обмеження для захисту локальних ринків.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми