Тарифи. Ціни. Штрафи, Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

В Україні змінилися ціни на пальне

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ціни на пальне

  В Україні з 17 по 24 березня оптові ціни на дизпаливо знизилися, що незабаром позначиться і на розцінках на АЗС. Так, ресурс здешевшав на 0,5 грн/л – до 37,5 грн/л. Найнижчі ціни було зафіксовано на півдні України. На бензин А-95 розцінки не змінилися і становлять 36 грн/л.

  0830_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)


  Про це повідомляє Enkorr. Зазначається: 24 березня ДП пропонувалося на ринок у межах торговельного діапазону 33-42 грн/л, що на 0,5-1 грн/л менше, порівняно з минулим тижнем.

  "У південному регіоні дизпаливо пропонувалося за найнижчими цінами, його можна було придбати в межах 33-37 грн/л. А за тиждень середня ціна тут знизилася на 0,5 грн/л – до 35,75 грн/л", – йдеться у повідомленні.

  На заході України дизель торгувався у діапазоні 34,75-38 грн/л, середня ціна у цьому регіоні також просіла на 0,5 грн/л – до 37 грн/л. Крім того:

  у північних та центральних регіонах цінники за тиждень скинули по 0,75 грн/л, у середньому дизпаливо у цих областях коштувало 37,5 грн/л та 37,75 грн/л відповідно;
  у східних регіонах вартість ресурсу просіла на 0,5 грн/л, до 39,5 грн/л, "проте кількість пропозицій тут була незначною".
  На південному кордоні з 17 по 24 березня ціна ДП знизилася на 1,25 грн/л, до 33 грн/л, зазначають аналітики. На західних пропускних пунктах дизпаливо просіло лише на 0,5 грн/л – до 34,75 грн/л.

  "Ринок ДП продовжує знижуватися під тиском низької ціни в південному регіоні країни. Вже є пропозиції по 33 грн/л. У такій ситуації імпорт ресурсу із західного напрямку стає економічно невигідним і навіть збитковим", – констатують автори матеріалу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми