Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

За що можна отримати штраф водію у понад 1000$

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: тарифи

  В Україні за керування транспортним засобом без водійського посвідчення передбачено великий штраф.

  3944_1_main.jpg (15.87 Kb)


  Максимальне грошове покарання за їзду без посвідчення водія в Україні становить 40 800 гривень, а також водію загрожує позбавлення права керування на строк від 5 до 7 років.
  Керування автомобілем без прав відповідної категорії загрожує відразу цілою низкою серйозних наслідків. Серед найбільш значних наслідків для більшості водіїв можна назвати величезні штрафи, а також можливість втратити право керування транспортним засобом. Для початку варто розібратися в тому, які в Україні існують штрафи за керування авто без посвідчення водія.
  Як повідомляє Автотема, це стосується водіння машини без посвідчення водія, відмову його пред’являти та ін. Українцям доведеться викласти гроші за такі порушення:
  425 гривень за умови наявності посвідчення, але відмову його пред’явити;
  3400 грн за: водіння без посвідчення водія; водіння з посвідченням не тієї категорії (наприклад, керування авто категорії «С» з категорією «В»); водіння автомобіля не з тією коробкою передач (авто з МКПП, але права видали тільки для авто з АКПП).
  40 800 гривень за повторного порушення пункту 2 протягом одного календарного року.
  Варто зазначити, що своєчасне оскарження протягом 10 днів ухвали з першого порушення зупиняє його дію до остаточного вирішення справи в суді. У такому разі інспектор не має права винести ухвалу за повторне аналогічне порушення.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми