Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Штраф у 100 тис. грн загрожує пересічним українцям

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: штрафи

    В Україну передбачені багатотисячні штрафи за спалювання сухої трави, сміття, листя та іншої рослинності. В окремих випадках вони можуть перевищувати 100 тис. грн.

    2035_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

    Які штрафи загрожують українцям за спалювання трави й гілок.

    Так, спалювання трави, листя, сміття та іншої рослинності заборонено законом. Такі дії караються штрафом у розмірі від 3060 до 6120 грн.

    Чому не можна палити листя й гілки?

    Під час активного спалювання рослинних залишків із димом, який виділяється, у повітря вивільняється отруйна суміш, до її складу входять пил, оксиди азоту, чадний газ, важкі метали, бензопірен (може викликати у людини рак). та ін. До речі, земляний покрив, на якому спалюють траву, відновлюється аж через 5-6 років.

    Спалювання рослинності спричиняють забруднення ґрунтів, повітря та води, а також можуть призвести до займання пожежі в лісових зонах.

    Як передбачені штрафи в Україні?

    Штраф для посадових осіб становить 15-21 тис. грн. Однак цифри можуть збільшитися, якщо пожежа переходить на великі території (поле, луг, пасовища) та на території природно-заповідного фонду.

    Найбільші штрафи – 90-150 тис. грн – виписують за знищення чи пошкодження лісових масивів, зелених посадок навколо населених пунктів, вздовж залізниці. Якщо під час пожежі загинули люди, то можна отримати 2-5 років позбавлення волі.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Роль харчування у профілактиці запорів у дітей Роль харчування у профілактиці запорів у дітей
Запори у дітей – поширена проблема, яка може суттєво впливати на якість життя малюка, його самопочуття та викликати занепокоєння у батьків. Одним із н...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми