Тарифи. Ціни. Штрафи, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Порівняли ціни на харчі в Україні та Польщі

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: продукти харчування, ціни, Польща

  В Україні ціни на багато продуктів харчування вищі, ніж у Польщі. Якщо до повномасштабного вторгнення деякі товари коштували більш-менш на одному рівні, то зараз через інфляцію вартість в українських магазинах значно вища, ніж у сусідній державі.

  9237_gnach1_jpg_resized.jpg (64.02 Kb)


  При цьому є кілька продуктів, ціни на які в Україні нижчі за польські. OBOZREVATEL провів моніторинг і порівняв ціни на продукти в українській мережі супермаркетів АТБ та польській Biedronka.

  Так, вершкове масло в українській мережі коштує 54,90 грн (середня вартість, можна знайти дещо дорожчі або дешевші позиції). У Biedronka ціна – 5,76 злотих (50,65 грн).

  Вівсянка в АТБ обійдеться в 32,80 грн, у польському супермаркеті – в 2,94 злотих (25,86 грн). Дещо вища в Україні вартість (середня) молока (1 л) – 29,50 грн. А в Biedronka за нього доведеться заплатити 3,19 злотих (28 грн).

  Вартість 1,5-літрової пляшки води "Моршинської" в українській мережі становить 19,70 грн. 1,5-літрову "Oaza" в Польщі можна купити за 0,89 злотих (7,65 грн).

  Сосиски курячі Krakus у Biedronka коштують 5,99 злотих (52,70 грн). В АТБ 1 пачка сосисок Indykpol обійдеться в 56,30 грн.

  Молоко в Польщі теж виявилося дешевшим – 3,19 злотих (27,6 грн) за літр. В Україні літр молока коштує 29,5 грн.

  Вартість персикового соку (1 л) в АТБ становить 41,3 грн. 1-літровий яблучний сік у польській мережі коштує дешевше – 3,29 злотих (28,94 грн).

  При цьому деякі популярні продукти в Україні все ж дешевші. Серед таких – борошно. В АТБ 1 кг коштує 20,20 грн, у Biedronka – 2,49 злотих (21,91 грн).

  Те ж стосується й олії – 60 грн у АТБ та 9,29 злотих (81,73 грн) в мережі Biedronka.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми