Тарифи. Ціни. Штрафи, Транспорт та авто, Продукти харчування, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чи зміняться в Україні ціни на продукти через страйк поляків

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: продукти харчування, ціни

  В Україні вартість продуктів значно не зміниться через блокування поляками кордону. Так, українські виробники практично повністю забезпечують країну продуктами, за винятком невеликої кількості товарів.

  9418_kordon-perekrittya-1024x534.jpg (47.73 Kb)


  Про це розповів Олег Пендзин. Експерт наголосив, що через блокаду ціни на продовольство не зростуть. "Ми повністю забезпечуємо себе продовольством. За імпортом у нас є дуже невеликий перелік товарів, які ми споживаємо, – це екзотичні фрукти: цитрусові, лимони, банани; морожена риба; сіль. Все інше ми виготовляємо у себе в країні", – пояснив Пендзин.

  Не подорожчає і бензин, упевнений економіст, адже основні постачання здійснюються залізницею. "Пально-мастильні матеріали здебільшого йдуть у нас залізницею. Автомобільним транспортом переважно їде скраплений газ. І щодо скрапленого газу дійсно є питання – він виріс у ціні, адже по ньому є дефіцит", – зауважив Пендзин.

  А от із побутовою хімією та предметами довгострокового використання можуть виникнути певні труднощі, втім ненадовго, заявив економіст.

  "Ми маємо певні запаси (побутової хімії, електротоварів) на складах. Якби це блокування було 3-4 місяці, то, напевно, ми б це відчули. Поки що ми більш-менш спокійно реагуємо на ці речі через наявність залишків на складах. Це стосується і будівельних сумішей та матеріалів, які їдуть з Польщі", – наголосив Пендзин.

  Крім того, економіст висловив думку, що польська блокада триватиме не більш ніж 2 тижні. "Ми матимемо зняття будь-якого блокування днів через 10-15. Поляки довго не формували Кабінет міністрів. Але як тільки на кордоні Німеччина – Польща почалися перевірки міграційного режиму і вишикувалися польські автомобілі більш ніж у 15-кілометровому заторі, миттєво з'явилася відповідальна людина з уряду Польщі, яка вже дала Україні свої пропозиції щодо вирішення цього питання..." – пояснив експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми