Тарифи. Ціни. Штрафи, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

На що найбільше зростуть ціни перед святами

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: продукти харчування, ціни

  Затягування вирішення питання блокування поляками кордону може призвести до зростання цін на деякі продукти в супермаркетах та магазинах України. Зокрема, це стосується імпортної риби, ікри, екзотичних фруктів. При цьому саме здорожчання буде досить помітним – очікується, що ціни зростуть на 10-15%.

  6788_587fe53b4eee8-0001-5e4a518f-52b4e615-8d61-afa9917e_watermark.jpg (47.74 Kb)


  Про це в ефірі телемарафону повідомив член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин. Водночас він висловив переконання, що "до Різдва ситуацію з блокадою буде вирішено".

  "Є величезна надія, що уряд вирішить це питання, і блокування припиниться до кінця цього року. Якщо це відбудеться, то стрімкого зростання цін не буде", – йдеться у повідомленні.

  На що зростуть ціни

  За словами експерта, насамперед ціни зростуть на ікру, а також рибу. Однак, говорячи про останню, варто розуміти, що здорожчати можуть не всі позиції, що підтверджує поточна ситуація.

  "Щодо риби глибокого заморожування, то вона поки не подорожчала. Слабоморожена риба трохи пішла вгору за ціною", – пояснив Пендзин.

  Також, зазначив він, не виключено зростання цін на екзотичні фрукти, зокрема цитрусові.

  "Передбачаємо зростання цін на імпорт приблизно на рівні 10-15%. Певний сегмент нашого ринку, деякі види продовольчого кошика – вони йдуть з Польщі", – резюмував він.

  Блокада впливає не на всі продукти

  Водночас експерт наголосив: блокада кордону позначається негативно не на всіх групах продуктів. Наприклад, сіль, яку Україна також імпортує, здорожчати не має. Причина – відсутність попиту, адже сезон консервації закінчився.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми