Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Тарифи на електоенергію - озвучено прогноз

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: тарифи, комуналка

  У Верховній Раді зараз шукають інструменти для залучення коштів у відновлення пошкодженої окупантами енергетичної системи.

  11______500x317.jpg (39.64 Kb)

  Про це заявив голова комітету Верховної Ради з енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

  "До ринкового рівня тарифи на енергію, думаю, все-таки не будуть підвищуватися, навіть якщо вони будуть підвищуватися. Тому що ринковий рівень – це достатньо високий рівень, це той рівень, по якому зараз платять промислові споживачі", - сказав він.

  Герус пропонує в першу чергу порахувати вартість тих руйнувань, які вже були і після цього подивитися на джерела, з яких можна відновити пошкоджене обладнання.

  "Перш за все, це які є резерви на сьогодні. Друге, це яка може бути міжнародна допомога. Вона, зокрема, йде у вигляді обладнання. І так само може бути у вигляді якихось фінансів на відновлення нашої енергосистеми. І далі, третє подивитися, які в нас є ресурси в бюджеті. І які потрібні рішення по тарифах", - підкреслив Герус.

  Також він додав, що наразі йде обговорення усіх можливих джерел фінансування відновлення енергосистеми після ворожих атак.

  "Саме сьогодні такого рішення (щодо перегляду тарифу на світло для населення – ред.) немає. Але йде обговорення всіх цих джерел. Основне питання – це відновити енергосистему. Таким чином, щоб вона справно і стабільно працювала", - підкреслив голова парламентського енергокомітету.

  Нагадаємо, Міністерство енергетики вивчає можливість перегляду тарифу на електроенергію для населення.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми