Тарифи. Ціни. Штрафи, Сільське господарство та промисловість, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Приготувати борщ українцям стане дешевше

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: борщовий набір, ціна

  Дефіциту овочів у цьому році не передбачається, а овочевий борщовий набір подешевшає.

  8665_original_1.jpg (41.08 Kb)

  Морква, цибуля, капуста, буряк будуть дешевшати до збору нового врожаю, повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький.

  Під час повномасштабної війни в Україні скоротились посівні площі, у деяких регіонах вони зменшилися до мінімуму. Тому на ринку виник дефіцит овочів, що компенсувався високими цінами.

  У Мінагрополітики вважають, що аграрії адаптувались до нових умов і тепер засівають більше площ у центральних та західних, а також частково у південних областях.

  На ринку з'явилося більше овочів і ціна зменшилась. Ціни на овочі тепер оптимальні. Висоцький вважає, що вони наближаються до собівартості.

  На зменшення ціни також вплинула тепла і не засушлива погода у більшості областей.

  "Завдяки позитивним очікуванням щодо великого врожаю, вартість запасів також стає меншою, проте коридор цін може не суттєво змінюватись", - вказав заступник міністра.

  Ціна на овочі може змінитись на 10-15% з урахуванням споживчої інфляції. Але раптового зростання чи зменшення ціни на 50-60% цього сезону не буде.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми