Тарифи. Ціни. Штрафи, Сільське господарство та промисловість, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні стрімко здешевшала цибуля нового врожаю

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: ціни на цибулю

  Ранню цибулю почали завозити з країн Центральної Азії.

  5532_5c950e2c0ec8a.jpg (50.13 Kb)

  В Україні почали знижуватися ціни в сегменті якісної цибулі, оскільки з минулого тижня в Україну почали надходити оптові партії нового врожаю з Узбекистану та Азербайджану, повідомляють аналітики EastFruit.

  "За інформацією учасників ринку, українські виробники, яким вдалося зберегти запаси цибулі врожаю 2023 року, як і раніше, намагалися минулого тижня підвищувати відпускні ціни. З огляду на дефіцит цибулі, це їм вдавалося аж до четверга. Однак ближче до вихідних ситуація почала змінюватися і ціни на якісну цибулю помітно "просіли", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що на найбільшому регіональному торговому майданчику EF Trade Platform, цибуля подешевшала до 20-28 грн за кг (50-70 центів США) порівняно з 25-30 грн/кг (64-75 центів США) тижнем раніше.

  За словами аналітиків, з огляду на надлишок цибулі на ринку Узбекистану та інших країн Центральної Азії, поставки продукції на ринок України з цих країн будуть вигідними, навіть якщо ціни на ринку України продовжать знижуватися.

  "Відповідно, саме цю тенденцію, найімовірніше, ми й побачимо на ринку України найближчими тижнями", – прогнозують аналітики.

  Ціни на овочі в Україні
  13 травня стало відомо, що ціни на овочі різко пішли вгору. Але ця тенденція стосується тільки овочів старого врожаю. Овочі нового врожаю продовжували дешевшати.

  Станом на 17 травня тепличні комбінати України продавали огірок по 20-60 грн/кг, що в середньому на 28% дешевше, ніж наприкінці попереднього робочого тижня.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми