Тарифи. Ціни. Штрафи, Сільське господарство та промисловість, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні росте вартість свиней

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ціна на свинину

  В Україні росте вартість свиней – вперше за місяць збільшилися закупівельні ціни на худобу м’ясних порід. Першими це відчули оптовики, але згодом подорожчання може досягнути і роздрібних покупців свинини.

  0762_myaso-kpeppk-587x391.jpg (71.9 Kb)

  Про відновлення котирувань на ринку промислової свинини повідомила асоціація "Свинарі України". "Торги минулого тижня завершилися довгоочікуваною зміною вектора руху цін закупівлі свиней забійних кондицій", – зазначили в організації.

  Так, порівняно з минулим тижнем виробники свиней-живця збільшили вартість партії на 3-5 грн/кг – до 58,5–62 грн/кг. Середньозважена ринкова ціна визначилася на 7,7% вище минулотижневої – на рівні 60 грн/кг.

  "Постачальники свиней забійних кондицій зазначають, що торгівля йде планово, без переносів і відмов. Водночас, пропозиція тварин важчою масою зберігає тиск на ціни, хоча він помітно нижчий ніж до цього", – зазначили в асоціації свинарів.

  Більшість заготівельників розраховує на стабілізацію цін найближчим часом, оскільки порівняно з Великоднім періодом реалізація свинини послабилася, але й досі лишається відносно стабільною та плановою. Окремі оператори не відкидають можливість подальшого підвищення цін на початку літа.

  Вартість свинини у супермаркетах

  Тим часом, роздрібні ціни у торгових мережах значно перевищують заявлені виробниками свинини. Наприклад, згідно з даними "Мінфіну", вартість м’яса залежить від частини туші, з якої воно походить. В середньому станом на 23 травня в найбільших мережах країни такі ціни:

  підчеревина – 172,63 грн/кг;
  грудинка – 161,30 грн/кг;
  ребра – 179,63 грн/кг;
  лопатка – 172,86 грн/кг;
  шашлик – 241,23 грн/кг;
  ошийок – 242,95 грн/кг.
  Можна помітити, що порівняно з квітневими ціни на свинину для роздрібних покупців найбільше подорожчало шашличне м’ясо (вартість збільшилася одразу на 46 грн/кг) і лопатка (на 11 грн/кг).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми