IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Як Абромавічус планує боротися з інтернет-піратством

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Кабмін, ІТ, піратство

  Законопроекти про протидію піратству та захисту авторських прав готує Мінекономрозвитку України.

  8765_3603036.jpg (30.16 Kb)


  Експерти позитивно оцінюють таку ініціативу, але відзначають, що викорінити піратство може бути складно з-за низького рівня комп'ютерної культури українців.

  Піратство є формальним злочином, проте не менше, ніж діяльність монополістів у світі ІТ, вважає киянин Максим Компанець. "Ні для кого не секрет, що порушення авторських прав є не меншою диверсією, ніж втручання в особистий простір людини. Особисто я використовую піратський контент виключно через рівень власних доходів. Гідної альтернативи цьому немає", — говорить він.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Apple оголосила дату виходу нового iPhone 6s

  Одна з головних причин піратства в Україні — відсутність чіткої законодавчої норми. Кроки Мінекономіки цілком укладаються в останній світовий тренд посилення боротьби з інтернет-піратством в світі саме на законодавчому рівні. Причому, відповідальність за піратство розглядається як у контексті діяльності провайдерів, так і користувачів. Останні в деяких країнах повинні діяти в інтернеті за своїм офіційним даними, а не під вигаданими ніками або зовсім анонімно. Однак такі дії владних структур часто розцінюються як наступ на громадянські права, відзначають аналітики.

  Для ефективної боротьби з піратством у масштабах країни необхідна повноформатна законодавча база, насамперед, в області кіберзлочинів; необхідно розглянути можливість поширення вільного програмного забезпечення, а також радикально підвищити рівень комп'ютерної культури населення. Без цього локальні дії в боротьбі з піратством неефективні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми