IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Як Абромавічус планує боротися з інтернет-піратством

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Кабмін, ІТ, піратство

  Законопроекти про протидію піратству та захисту авторських прав готує Мінекономрозвитку України.

  8765_3603036.jpg (30.16 Kb)


  Експерти позитивно оцінюють таку ініціативу, але відзначають, що викорінити піратство може бути складно з-за низького рівня комп'ютерної культури українців.

  Піратство є формальним злочином, проте не менше, ніж діяльність монополістів у світі ІТ, вважає киянин Максим Компанець. "Ні для кого не секрет, що порушення авторських прав є не меншою диверсією, ніж втручання в особистий простір людини. Особисто я використовую піратський контент виключно через рівень власних доходів. Гідної альтернативи цьому немає", — говорить він.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Apple оголосила дату виходу нового iPhone 6s

  Одна з головних причин піратства в Україні — відсутність чіткої законодавчої норми. Кроки Мінекономіки цілком укладаються в останній світовий тренд посилення боротьби з інтернет-піратством в світі саме на законодавчому рівні. Причому, відповідальність за піратство розглядається як у контексті діяльності провайдерів, так і користувачів. Останні в деяких країнах повинні діяти в інтернеті за своїм офіційним даними, а не під вигаданими ніками або зовсім анонімно. Однак такі дії владних структур часто розцінюються як наступ на громадянські права, відзначають аналітики.

  Для ефективної боротьби з піратством у масштабах країни необхідна повноформатна законодавча база, насамперед, в області кіберзлочинів; необхідно розглянути можливість поширення вільного програмного забезпечення, а також радикально підвищити рівень комп'ютерної культури населення. Без цього локальні дії в боротьбі з піратством неефективні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми