IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

У Львів прийшов багатий інвестор

 • Джерело: 24tv.ua.  → Ключові теги: інвестиції, ІТ

  Центр розробок і досліджень компанії (R&D офіс) офіційно з’явиться у Львові вже в першому кварталі наступного 2016 року.

  6065_ericsson_logo.jpg (27.89 Kb)


  Саме до цього часу шведська компанія повинна отримати погодження державних органів та завершити всі формальності.

  Нещодавно компанія Ericsson купила ІТ-компанію Ericpol. Ця польсько-українсько-білоруська компанія, офіс якої розташовано у Львові, вже досить давно співпрацює з Ericsson. Але після придбання її шведською компанією вона перетвориться на офіційний офіс Ericsson.

  "Купуючи підрозділи в Польщі та Україні, Ericsson отримає комплексні програмні розробки в галузі безпровідного доступу, хмарних технологій та IP, використання яких дозволить забезпечити безперервність бізнес-процесів", — йдеться в прес-релізі компанії.

  За словами радника міського голови Львова Іллі Кенігштейна, пропозицію Ericsson інвестувати в Україну зробив Дмитро Шимків, заступник голови адміністрації президента України в кінці січня 2015 року на Світовому економічному форумі в Давосі.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні покращився бізнес клімат: йдуть інвестиції

  "Представники українського уряду зустрічалися з СЕО компанії Ericsson Хансом Вестбергом (Hans Vestberg) і запропонували йому можливість запустити R&D офіс компанії в Україні. Шведи, у властивій їм манері, сприйняли цю пропозицію всерйоз і почали вивчати інфраструктури різних міст. В результаті обрали Львів. Частково це відбулось через те, що у Львові є відділення їх партнерів Ericpol. Але я хочу вірити, що це відбулось ще й тому, що Ericsson формально вважає Львів одним з найбільш перспективних міст з точки зору розвитку ІТ-інфраструктури", — написав Кенігштейн на своїй сторінці в Facebook.

  На сьогодні у львівському відділенні придбаної компанії працює близько 200 спеціалістів. Як розповів ZAXID.NET представник Ericsson Ukraine Ігор Пігарєв, всі вони перейдуть на роботу в компанію Ericsson.

  Інших подробиць угоди в компанії наразі не розголошують. Натомість, спеціалізовані видання повідомляють, що на даний момент новий менеджмент не планує особливих змін у львівському підрозділі. Планують зберегти чинні умови праці для львів’ян.

  Лише з початку 2015 року, компанія Ericsson стала уже третьою крупною міжнародною компанією, яка вирішила інвестувати у Львів.

  Нагадаємо, японська компанія Fujikura вже розпочала пошук працівників заводу з виробництва автопроводки, який буде побудований в індустріальному парку "Рясне-2". Компанія планує створити щонайменше три тисячі робочих місць на підприємстві, а загальні інвестиції складуть понад $75 млн. В свою чергу, індустріальний парк повинен збудувати ще один новий інвестор – голландська компанія "СТР", яка планує вкласти в будівництво 50 млн євро, а також залучати кошти підприємств, які будуть в майбутньому працювати на території парку. Українська дочірня структура компанії називається "Сіті Парк Львів".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми