IT технології та телекомунікації Автор: storozhykimg Друкувати

ТОП-4 критерії при виборі ноутбука

  • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: ноутбуки, гаджеты, lenovo

    Хоч технічні дані звичайного комп'ютера в рази більше, і вартість його набагато менше вартості ноутбука - в сучасному світі транспортабельність і зручність ноутбука бере верх.

    noutbuk_.jpg (25.4 Kb)

    Найлегше замовляти ноутбук в інтернеті, орієнтуючись на свої потреби. Найбільш поширений і перевірений сайт Lenovo пропонує широкий вибір якісних ноутбуків, які вас приємно здивують доступними цінами.

    Звичайно, якщо вам належить робота в приміщенні і на одному місці - краще купувати звичайний комп'ютер. Це і практичніше і дешевше, проте, зараз існують потужні і багатофункціональні ноутбуки, які навіть не зрівняються з комп'ютерами.

    Отже, для початку повинні вас застерегти: не варто брати перший-ліпший ноутбук, якщо вам сподобається, наприклад, колір і розмір. Це, звичайно, важливо, але головну роль у виборі ноутбука грають його технічні характеристики.

    Якщо ноутбук вам потрібен лише для того, щоб писати статті або інші друковані матеріали - потрібна одна модель, для дизайнерських, або інших графічних робіт-інша, для ігор - зовсім інша і для різних розваг, наприклад, музики і фільмів - теж свої моделі.

    Звичайно, немає такої чіткої класифікації "ноутбук для перегляду фільмів", "ноутбук для графічного дизайну" і ін. Всі ноутбуки багатофункціональні і можуть виконувати великі обсяги різноманітної роботи, проте, багато хто з них мають сильні і слабкі сторони. Пропонуємо вашій увазі перелік головних речей, на які слід звернути увагу, вибираючи ноутбук.

    1 - Технічні якості
    Залежно від того, як буде використовуватися ноутбук - вибирайте відповідні вам технічні якості. Від характеристики процесора ноутбука і від об'єму оперативної пам'яті залежить швидкість і якість його роботи. Якщо якісь із запропонованих технічних можливостей ноутбука вам не знадобляться - не треба за них переплачувати. Але ми не радимо вам брати найдешевший ноутбук. Нормальні тех-якості - висока ціна. Погані тих-якості - погана ціна, звідси і виходить, що взявши найдешевший ноутбук, ви купите собі просто "головний біль". Адже навіть якщо він буде роками служити вам і не ламатися, ви довго можете чекати завантаження або установки певних програм.

    2 – Акумулятор
    Хоча замінити в ноутбуці акумулятор - не проблема, вам треба звернути особливу увагу саме на нього. Перевірте години роботи самого акумулятора і можливість роботи ноутбука без нього, просто з підключеним до електромережі шнурком.

    3 - Можливості материнської плати
    Всі моделі ноутбуків мають відповідну тільки для них материнську плату. На жаль, замінити її на іншу у вас не вийде. Тому, вам потрібно переконатися, чи є у материнської плати вашого ноутбука додатковий слот, який може збільшити оперативну пам'ять. Повірте, це вам стане в нагоді.

    4 - Зручність у використанні.
    Тут орієнтуйтеся на ваші потреби. Вибираючи ноутбук для постійних роз'їздів - беріть компактний, легкий і з більш тривалою роботою без підключення до мережі.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000 Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000
Ласкаво просимо в захоплюючий світ пасивного доходу! Якщо ви шукали спосіб легко заробити гроші, насолоджуючись вільним часом, не шукайте далі. Сьогод...
Натяжные потолки: идеальное решение для вашего дома Натяжные потолки: идеальное решение для вашего дома
Натяжные потолки — это современное и практичное решение для обновления интерьера вашего дома. Они представляют собой полотно, натянутое на металлическ...
Венчур білдер CLUST виводить бренд вітамінів Perla Helsa на ринок Польщі Венчур білдер CLUST виводить бренд вітамінів Perla Helsa на ринок Польщі
Венчур білдер CLUST оголосив про співпрацю з відомим українським брендом вітамінів і дієтичних добавок Perla Helsa та вихід на ринок Польщі. Тестувати...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми