IT технології та телекомунікації, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Ахметов різко збільшив тарифи на "домашні" телефони

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: телефони, тарифи, ІТ, Укртелеком

  До кінця поточного року, населення, а також бюджетні установи України будуть платити за стаціонарний телефонний зв'язок на 10,6 відсотків більше, проте вже з січня наступного року тарифи зростуть знову – на 21,2 відсотків, але тільки для бюджетних організацій.

  5979_30.jpg (24.62 Kb)


  Рішення про підвищення тарифів на телефонний зв'язок було схвалено Національною комісією. У повідомленні йдеться про те, що Національна комісія, яка займається врегулюванням у сфері інформатизації та зв'язку, 21 вересня схвалила нові тарифи для бюджетних організацій і населення. У прес-службі регулятора відзначають, що відповідну ініціативу в Національну комісію подали представники ПАТ "Укртелеком".

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: iPhone може зникнути з ринку - WSJ

  Вони запропонували узгодити тарифи з підвищенням собівартості послуг, підкресливши, що підвищення тарифів потрібно, і робити це потрібно лише для тих установ, які фінансуються з державного бюджету України. Зазначена категорія абонентів, за словами представників компанії, користуються заниженими цінами на послуги – приблизно на 43 відсотки, в той час, як інші категорії, як і юридичні особи, сплачують за новими тарифами.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми