IT технології та телекомунікації, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Подивитися телевізор стало дорогим задоволенням

 • Джерело: znaj.ua.  → Ключові теги: ТБ, тарифи

  Кабельне телебачення цьогоріч подорожчає по всій Україні. Причиною є те, що з 1 січня медіа групи мають право вимагати плату з провайдерів телебачення. Аби зняти із себе додаткові витрати, постачальники телебачення підвищуватимуть вартість своїх послуг на 10-15 грн.

  3776_86080_w_700.jpg (20 Kb)

  "У деяких містах, нові тарифи оприлюднили ще в грудні. У невеликих районних центрах підвищення на рівні 5-10 гривень, в обласних центрах 10-25 гривень", - говорить економіст Олександр Бойко.

  За його словами, прибутки кожного каналу внаслідок цього закону мають зрости на 20-25%.

  "Лобістами цього рішення виступили депутати. Багато із них мають свої канали. Після девальвації гривні прибутки із реклами впали. Ось вони й знайшли спосіб надолужити втрачене", - каже експерт.

  На його думку, підвищення оплати негативно вплине як на добробут людей, так і донесення інформації до українців.

  "Теперішнє українське телебачення у відкриту демонструє зневагу до глядачів. Відомі канали цілодобово крутять гумористичні шоу із політичним підтекстом, виводять у ефір продажні новини. Розважальні канали можуть до 4 разів на тиждень показувати одну й ту ж кінострічку. Зараз телебачення дивляться здебільшого люди за 45. Деякі з них просто змушені будуть відмовитися від телебачення й перейдуть на безкоштовні російські супутникові канали, які пропонують ті самі провайдери. Таким чином російський вплив через бажання чиновників заробити значно посилиться", - говорить Олександр.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новобудови почали дешевшати

  Якщо влада прийняла рішення встановити плату за користування каналами, то варто було б у законі заборонити провайдерам збільшувати плату за послуги. Ці компанії мають достатньо ресурсів, вважає він.

  "Постачальники телебачення вже 20 років заробляють гроші із повітря. Вони нагло увійшли на цей ринок у 1990-х роках. Ламали антени на дахах висоток, які належали жителям і впарювали кабельне телебачення. Використовували кабелі, які йшли від дахових антен людей до квартир. На початку 2000-х із появою інтернету провайдери взагалі стали заробляти надприбутки", - каже він.

  Нагадаємо, всередньому кабельне телебачення із 40 каналами обходиться українцям від 60 до 100 грн, залежно від населеного пункту й конкуренції провайдерів між собою.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми