IT технології та телекомунікації, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

ТОП-найпопулярніші паролі 2016 року

 • Джерело: psm7.com.  → Ключові теги: ІТ

  В результаті витоку даних з великих ресурсів в розпорядження компанії Keeper Security потрапили 10 млн паролів. Так, компанії вдалося створити рейтинг найбільш популярних паролів серед користувачів у 2016 році. У більш ніж 50% проаналізованих випадків в якості пароля були використані перші 25 секретних фраз рейтингу.

  83_v-ukraine-zarabotala-pervaya-socialnaya-set-dlya-biznesmenov.jpg (46.37 Kb)


  Безперечним лідером рейтингу найпопулярніших паролів є комбінація цифр «123456». Її використовували в 17% випадків. Чотири пароля, які потрапили в десятку, є варіаціями цієї комбінації.

  Популярність таких комбінацій букв і цифр як «1q2w3e4r» або «123qwe» в якості пароля є ознакою того, що користувачі намагаються використовувати непередбачувані патерни в цілях безпеки.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Польський реформатор назвав людину-рятівника української економіки

  «Але зломщики паролів на основі словників вміють розглядати послідовні варіації символів. У кращому випадку, це затримає їх на кілька секунд» відзначають автори дослідження.

  Використання паролів в якості основного способу захисту інформації — дуже ненадійна практика. Згідно зі статистикою, користувач не в змозі запам'ятати складні і унікальні паролі для 10-20 додатків, тому проблема паролів стає все більш актуальною.

  Так, експерти прогнозують смерть паролів протягом наступних кількох років. На їх місце прийде більш надійний спосіб захисту інформації — біометрія.

  8328_common-password-list.png (102.54 Kb)  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми