IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Нові iPhone від Apple стануть надміцними

 • Джерело: bigmir.net.  → Ключові теги: iPhone, ІТ

  Apple продовжує активно патентувати свої ідеї. На цьому тижні компанія отримала патент на технологію активного захисту iPhone при падіннях, якій під силу вберегти від механічних пошкоджень екран мобільного пристрою.

  31_iphone_6_3058505b-large_transpjliwavx4cowfcaekesb3kvxit-lggwcwqwla_rxju8.jpg (32.99 Kb)


  Бюро з реєстрації патентів і торгових марок США видало новий патент Apple, що має номер 9612622. В документі під назвою “Активний захист електронного пристрою“ описана система захисту гаджетів від пошкодження в результаті випадкового падіння.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому чиновники "бойкотують" гривню - економіст

  За задумом фахівців Apple, iPhone можуть бути оснащені висувними амортизаторами, які будуть оберігати екран від ударів об землю. Технологія передбачає, що момент падіння iPhone визначить спеціальний сенсор, який скомандує гнучким або жорстким ніжкам виїхати зі спеціальних пазів по краях корпусу. Останні будуть виконувати амортизуючу роль при контакті пристрою з поверхнею. Для визначення моменту падіння будуть задіяні датчики, якими оснащено більшість сучасних девайсів. Зокрема, акселерометр, магнітометр, гіроскоп і т. д.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми