IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

5G в Україні: деталі та характеристики

  • Джерело: nv.ua.  → Ключові теги: 5G, ІТ

    П’яте покоління мобільного зв’язку – це не тільки швидкості до 10 Гбіт/с, але й розумні лічильники, автомобілі та цілі міста.

    5898_5g-phone-altered1.jpg (24.06 Kb)

    Британські консультанти з Analysys Mason, яких Національна комісія регулювання зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) залучила як радників для запуску в Україні 4G, представили огляд основних аспектів і перспектив технології 5G.

    Експерти очікують, що п’яте покоління відкриє революційні технологічні можливості порівняно з уже існуючими стандартами. Якщо пікова швидкість у 3G становить 42 (іноді – до 63) Мбіт/с, у 4G – до 1 Гбіт/с, то в 5G вона зросте до 10 Гбіт/с. Відповідно, середні швидкості для кожного з поколінь коливаються в межах 3 Мбіт/с, 15 Мбіт/с і 100 Мбіт/с.

    Середній час затримки, який у 3G і 4G становить 150 мс і 50 мс, у новому стандарті має впасти до рівня менше 5 мс. Це критично важливий параметр, наприклад, для автономного транспорту.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-бюджетні кросовери на ринку України

    Одна базова станція третього і четвертого покоління може обслуговувати в середньому, відповідно, 50 і 500 активних з’єднань. Для 5G нормою має стати 1 млн підключень на 1 квадратній кілометр.

    Якщо для 3G стандартом вважається підтримка мобільності на швидкості 300 км/год, для 4G – 400 км/год, то для п’ятого покоління – понад 500 км/год.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми