IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

У Google та Facebook з'явиться потужний конкурент

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: google, Facebook, ІТ

  Німецькі компанії хочуть створити власну інтернет-платформу, через яку користувачі зможуть отримувати доступ до онлайн-сервісів.

  8663_google-vs-facebook.jpg (40.54 Kb)

  Низка великих німецьких компаній заявили про свій намір створити інформаційну платформу, що позмагається з американськими високотехнологічними компаніями-важковаговиками.

  "Фінансова компанія Allianz, медіаконцерн Axel Springer, автовиробник Daimler, Deutsche Bank і Postbank, а також картографічний сервіс Here планують запустити систему, яка дозволить здійснювати "спрощений та безпечний" централізований вхід до багатьох онлайн-сервісів", - йдеться у повідомленні.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Велика Британія хоче назад в ЄС - опитування

  Таку функцію нині мають Google, Twitter та Facebook. Нова платформа також зможе набути додаткового функціонала, зокрема і для електронних розрахунків.

  Повідомляється, що тривають переговори щодо залучення до проекту німецької телекомунікаційної компанії Deutsche Telekom. Наукову підтримку проекту забезпечать Європейська школа менеджменту і технологій (ESMT), а також Інститут відкритих комунікаційних систем Товариства імені Фраунгофера (FOKUS).

  Як зазначається, початок втілення проекту залежить від згоди відповідних антимонопольних органів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми