IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Кіберполіція спіймала українця, який розповсюджував вірус "Петя"

  • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: віруси, ІТ

    Крім того, було встановлено перелік компаній, які вирішили скористатися загальнодержавною кібератакою і навмисно завантажували собі цей вірус для приховування злочинної діяльності та ухилення від сплати штрафних санкцій.

    8434_19601317_102128442783841_70850519169878820_n.jpg (51.23 Kb)

    Працівники відділу протидії кіберзлочинності в Чернігівській області встановили, що 51-річний мешканець Нікополя на файлових обмінниках і за соціальними каналами мережі Інтернет виклав відео з докладним описом того, яким чином можна запустити вірус «Petya.A» на комп’ютерах.

    У коментарях до відео чоловік розмістив посилання на свою сторінку в соціальній мережі, на яку він завантажив сам вірус і розповсюдив його користувачам мережі Інтернет.

    Як повідомили в кіберполіції, в результаті обшуку вилучили комп’ютерну техніку, за допомогою якої поширювався комп’ютерний вірус «Petya.A».

    Крім того, працівники кіберполіції виявили файли з шкідливим програмним забезпеченням.

    Під час спілкування з поліцейськими чоловік пояснив, що після хакерської атаки, яка відбулася в червні 2017 року, він завантажив вірус на свій аккаунт на файлообмінному сервері. Посилання на файл він завантажив у свій блог (залишаючи коментарі під безкоштовним відео).

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Абонплата на газ відкладається - Нацкомісія

    Оперативники кіберполіції встановили, що цей вірус користувачі мережі завантажили на свої комп’ютери близько 400 разів, таким чином інфікувавши власні технічні пристрої вірусом «Petya.A».

    Читайте також: NotPetya: як вірус нашкодив найбільшим корпораціям Запада

    Крім того, було встановлено перелік компаній, які вирішили скористатися загальнодержавною кібератакою і навмисно завантажували собі цей вірус для приховування своєї злочинної діяльності та ухилення від сплати штрафних санкцій державі.

    Заходи із притягнення керівництва цих компаній до відповідальності вже вживаються.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мифы и правда про микрокредитование в Казахстане Мифы и правда про микрокредитование в Казахстане
Микрокредитование в Казахстане постоянно развивается. Увеличивается количество заемщиков, которые хотят пользоваться услугами МФО, также растет количе...
Плюсы и минусы покупки автомобилей в кредит Плюсы и минусы покупки автомобилей в кредит
Покупка автомобиля — это значимое событие, которое требует серьезных финансовых вложений. Для многих людей приобретение транспортного средства з...
Почему идут межменструальные кровотечения? Почему идут межменструальные кровотечения?
Межменструальные кровотечения - любые кровянистые выделения из влагалища, возникающие не во время менструации. Они могут быть скудными, мажущими или о...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми