IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Українців попередили про нове шахрайство

 • Джерело: sud.ua.  → Ключові теги: шахрайство

  У кіберполіції не рекомендують повідомляти стороннім особисті дані.

  7056_original-1358418581.jpg (28.05 Kb)

  Кіберполіції попередила українців про те, що з'явився новий вид шахрайства з банківськими картами, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

  У повідомленні говориться, що шахраї, підміняючи перші три цифри номера телефону, проводять операції.

  Аферисти поширюють смс-повідомлення під виглядом банківської установи, де повідомляють про блокування картки, при цьому пропонують «розблокувати» її. Для цього, необхідно зателефонувати на зазначені в смс номера телефонів.

  Під час дзвінка власник карти змушений вказати шахраям, що видає себе за працівників банківської установи, інформацію про номер банківської карти, CVV-код, пароль до Інтернет-банкінгу та інші дані.

  Отримавши необхідну інформацію, знімають всі заощадження з банківської карти, перераховуючи їх на інші банківські рахунки.

  Кіберполіції звернулася до рекомендацій до громадян України і просить не повідомляти стороннім свої дані. І в разі отримання подібного смс-повідомлення, рекомендують дзвонити в банк.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці стали багатшими: за рік зросла зарплата - Держстат

  Варто відзначити, що шахраї використовують номери різних операторів мобільного зв'язку і стаціонарних телефонів.

  У поліції повідомляють, що геолокація більшості номерів телефонів, які використовуються злочинцями знаходиться на тимчасово-окупованій території Донецької та Луганської областей.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Штучний інтелект перевершить розум людини вже за два десятиліття - експерт Штучний інтелект перевершить розум людини вже за два десятиліття - експерт
Можна скільки завгодно сміятися над вірою в те, що ШІ коли-небудь стане настільки могутнім, що люди почнуть йому поклонятися, але експерти, з якими по...
Топ-25: українці стали рідше відвідувати заборонені російські сайти Топ-25: українці стали рідше відвідувати заборонені російські сайти
Однак серед заборонених сайтів значне зростання у вересні показує Yandex.
Не The Ukrainians: Анонсовано ще одну українську альтернативу Не The Ukrainians: Анонсовано ще одну українську альтернативу "Вконтакте"
Частина творців соціальної мережі Ukrainians, яка припинила існування на початку вересня, оголосили про створення нової соцмережі ЄСВОЄ.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми