IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Як позбутися від SMS-спаму

 • Джерело: sud.ua.  → Ключові теги: спам

  Як припинити набридливу розсилку? Якщо Ви маєте претензії до змісту SMS (використовуються перебільшення, неточності і т.д.), то це порушення законодавства про рекламу.

  7337_41_main_new_19187268.jpg (29.8 Kb)

  Хто відправляє SMS з привабливими пропозиціями: контент-провайдери або шахраї? Як припинити набридливу розсилку?
  Дуже часто буває так, що, заповнюючи чергову анкету в кафе, ресторані або магазині, Ви надаєте свій дозвіл на передачу персональних даних, а значить, ризикуєте тим, що інформація про Вас може бути передана третім особам для подальшої обробки та розсилки спаму - різних рекламних пропозицій товарів і послуг.

  Всі SMS від комерційних компаній не регулюються операторами мобільного зв'язку. Тому, щоб позбавити себе від надокучливого спаму, потрібно безпосередньо звертатися до розповсюджувачів рекламних повідомлень. Якщо розсилка не припиняється, то можна подати скаргу до відповідного уповноваженого органу.

  Тут існують два шляхи. Якщо Ви маєте претензії до змісту SMS (використовуються перебільшення, неточності і т.д.), то це порушення законодавства про рекламу. В такому випадку прямуйте до Держспоживінспекції України.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ріст цін перевершує всі прогнози

  Якщо ж Ви обурені фактом відправки SMS-реклами без Вашої згоди, то це порушення прав особи щодо захисту персональних даних. Значить, потрібно звернутися в Державну службу України з питань захисту персональних даних.

  У скарзі необхідно вказати:
  - в чому полягає порушення Ваших прав;
  - текст SMS;
  - контактні дані організації, яка надіслала повідомлення;
  - дату і час відправки SMS.

  У заяві до контролюючого органу зробіть акцент на необхідності повідомлення Вам про результати перевірки, зокрема, про те, що Ваші персональні дані були видалені з бази розповсюджувача спаму.

  Отже, в черговий раз залишаючи де-небудь інформацію про себе, будьте уважні, адже необережність в даному питанні може коштувати Вам і нервів, і грошей.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Штучний інтелект перевершить розум людини вже за два десятиліття - експерт Штучний інтелект перевершить розум людини вже за два десятиліття - експерт
Можна скільки завгодно сміятися над вірою в те, що ШІ коли-небудь стане настільки могутнім, що люди почнуть йому поклонятися, але експерти, з якими по...
Топ-25: українці стали рідше відвідувати заборонені російські сайти Топ-25: українці стали рідше відвідувати заборонені російські сайти
Однак серед заборонених сайтів значне зростання у вересні показує Yandex.
Не The Ukrainians: Анонсовано ще одну українську альтернативу Не The Ukrainians: Анонсовано ще одну українську альтернативу "Вконтакте"
Частина творців соціальної мережі Ukrainians, яка припинила існування на початку вересня, оголосили про створення нової соцмережі ЄСВОЄ.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми