IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

По Україні масово зникає проводове радіо

 • Джерело: hyser.com.ua.  → Ключові теги: радіо

  У минулому столітті проводове радіо було основним джерелом інформації. Якщо вдома не було приймача, йшли на вулицю – там радіо звучало скрізь і завжди. Вважалося, що приймачі повинні бути включені постійно – так можна було бути в курсі всіх подій і пригод в країні. Пізніше разом зі стрімким розвитком технологій необхідність в такому джерелі інформації поступово відпала.

  50_radio_03316441.jpg (58.99 Kb)

  Однак для деяких громадян радіо так і залишилося невід’ємним атрибутом їхнього життя.

  З 2015 року кількість редакцій проводового радіомовлення в Україні скоротилася з 234 до 195. Про це заявив член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

  «Кількість редакцій проводового мовлення скорочується. У нас є статистика, згідно з якою ще в 2015 році таких редакцій було 234, вже в 2016 році – 199 і на сьогоднішній день їх вже працює 195», – заявив Костинський.

  За його словами, Нацрада отримує звернення про анулювання ліцензій від таких редакцій майже на кожному засіданні.

  Костинський зазначив, що збереження редакцій проводового мовлення є одним із пріоритетів Нацради.

  Як відомо, в Україні 8 листопада 2016 року набрав чинності закон від 16 червня 2016 р. №1421-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо частки музичних творів державною мовою в програмах телерадіоорганізацій». У законі встановлюються квоти для україномовного контенту на радіо і ТБ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Штучний інтелект перевершить розум людини вже за два десятиліття - експерт Штучний інтелект перевершить розум людини вже за два десятиліття - експерт
Можна скільки завгодно сміятися над вірою в те, що ШІ коли-небудь стане настільки могутнім, що люди почнуть йому поклонятися, але експерти, з якими по...
Топ-25: українці стали рідше відвідувати заборонені російські сайти Топ-25: українці стали рідше відвідувати заборонені російські сайти
Однак серед заборонених сайтів значне зростання у вересні показує Yandex.
Не The Ukrainians: Анонсовано ще одну українську альтернативу Не The Ukrainians: Анонсовано ще одну українську альтернативу "Вконтакте"
Частина творців соціальної мережі Ukrainians, яка припинила існування на початку вересня, оголосили про створення нової соцмережі ЄСВОЄ.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми