IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

IT-мікрорайон у Львові: нові деталі

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ІТ

  Реалізація проекту будівництва мікрорайону з інфраструктурою для розміщення підприємств галузі інформаційних технологій Innovation District IT Park між вул. Стрийська, Чмоли, Луганська і Козельницька у Львові розпочнеться в грудні поточного року.

  5422_1_main_ukr.jpg (.67 Kb)


  Про це в коментарі повідомив генеральний директор львівського об’єднання IT-компаній Lviv IT Cluster Степан Веселовський.

  За його словами, будівництво першої черги IT-парку триватиме близько 2,5 років, вона складе близько 90% всього проекту, а перший раунд інвестицій досягне $95 млн.

  Проект передбачає зведення шести восьмиповерхових офісних будівель і двох бізнес-центрів, а також готелю (5,7 тис. кв. м), дитячого садка (2 тис. кв. м), університету (6 тис. кв. м), фітнес-залу і парковки на 3167 місць.

  За даними на сайті ІТ-парку, загальна площа забудови становить 10 га. Площа офісних приміщень складе 82,3 тис. кв. м, площа ритейлу і сервісної зони – 12,9 тис. кв. м.

  Друга черга IT-парку передбачає будівництво двох бізнес-центрів і триватиме 5-6 років, повідомив С.Веселовський.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Економічні листопадові очікування: субсидії, 4G, пенсії

  Першими резидентами Innovation District IT Park стануть компанії SoftServe, N-iX, GlobalLogic, Intellias і Perfectial, зайнявши близько 50 тис. кв. м офісних приміщень.

  “Понад 90% орендарів складуть IT-компанії, невеликий відсоток – інфраструктура на кшталт відділень банків, страхових, фуд-корти, відділень доставки тощо”, – зауважив С.Веселовський.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми