IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

IT-мікрорайон у Львові: нові деталі

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ІТ

  Реалізація проекту будівництва мікрорайону з інфраструктурою для розміщення підприємств галузі інформаційних технологій Innovation District IT Park між вул. Стрийська, Чмоли, Луганська і Козельницька у Львові розпочнеться в грудні поточного року.

  5422_1_main_ukr.jpg (.67 Kb)

  Про це в коментарі повідомив генеральний директор львівського об’єднання IT-компаній Lviv IT Cluster Степан Веселовський.

  За його словами, будівництво першої черги IT-парку триватиме близько 2,5 років, вона складе близько 90% всього проекту, а перший раунд інвестицій досягне $95 млн.

  Проект передбачає зведення шести восьмиповерхових офісних будівель і двох бізнес-центрів, а також готелю (5,7 тис. кв. м), дитячого садка (2 тис. кв. м), університету (6 тис. кв. м), фітнес-залу і парковки на 3167 місць.

  За даними на сайті ІТ-парку, загальна площа забудови становить 10 га. Площа офісних приміщень складе 82,3 тис. кв. м, площа ритейлу і сервісної зони – 12,9 тис. кв. м.

  Друга черга IT-парку передбачає будівництво двох бізнес-центрів і триватиме 5-6 років, повідомив С.Веселовський.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Економічні листопадові очікування: субсидії, 4G, пенсії

  Першими резидентами Innovation District IT Park стануть компанії SoftServe, N-iX, GlobalLogic, Intellias і Perfectial, зайнявши близько 50 тис. кв. м офісних приміщень.

  “Понад 90% орендарів складуть IT-компанії, невеликий відсоток – інфраструктура на кшталт відділень банків, страхових, фуд-корти, відділень доставки тощо”, – зауважив С.Веселовський.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft серйозно оновить Windows 10 Microsoft серйозно оновить Windows 10
Італійський ресурс surface-phone поінформував, що у планах корпорації Microsoft повністю переробити головний елемент операційної системи – Робочий сті...
Названо головну Названо головну "родзинку" нового Android 8.1
Аndroid 8.1 Oreo буде більш ефективно виявляти додатки, що негативно впливають на автономність пристрою. Згідно з інформацією, отриманою журналістами ...
Браузер Chrome отримає нову блокуючу функцію Браузер Chrome отримає нову блокуючу функцію
Компанія Google має намір додати в свій браузер Chrome функцію блокування настирливих небажаних перенаправлень на сторінках сайтів. Йдеться про ситуац...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми