IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Браузер Chrome отримає нову блокуючу функцію

 • Джерело: itc.ua.  → Ключові теги: Chrome

  Компанія Google має намір додати в свій браузер Chrome функцію блокування настирливих небажаних перенаправлень на сторінках сайтів. Йдеться про ситуації, коли код на веб-сторінці приводить до автоматичної відкриття іншої сторінки в новому вікні.

  1642_google-chrome-868325.jpg (16.39 Kb)


  Нові функціональні можливості по блокуванню небажаних редиректів будуть впроваджуватися в три етапи. Спочатку буде заблокована можливість відкриття нових сторінок рекламними оголошеннями, коли користувач не натискає на такі оголошення. Якщо реклама спробує відкрити нове вікно без втручання користувача, то замість нового вікна Chrome виведе спливаюче повідомлення про те, що перенаправлення заблоковано.

  Після цього буде впроваджена блокування певного типу спливаючих вікон. Зараз деякі сайти після кліка відкривають посилання в новому вікні, а в старому здійснюється перенаправлення на рекламу. Надалі Chrome блокуватиме відкриття рекламних оголошень в старій вкладці.

  На третьому етапі буде блокуватися можливість відкриття нового вікна на сайтах, де посилання захована в невидимому шарі або маскується під виглядом кнопок і елементів управління.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Перші два етапи будуть реалізовані разом з виходом версій Chrome 64 і Chrome 65, відповідно. Версія Chrome 64 вже знаходиться на етапі розробки Canary і незабаром стане доступною в якості бета-версії. Користувачі зможуть побачити нові можливості браузера протягом декількох перших місяців 2018 року.

  Третій етап почне розгортатися в січні 2018 року. Компанія Google надасть розробникам сайтів спеціальний інструментарій під назвою Abusive Experiences Report, який дозволить перевірити відповідність новим вимогам. Якщо Вам хтось продає рекомендації і виводить докучливі спливаючі вікна, у розробників буде 30 днів на усунення виявлених недоліків. Після закінчення цього терміну Chrome почне блокувати спливаючі вікна і самостійно відкриваються вкладки.

  Раніше повідомлялося про намір компанії впровадити в Chrome власний блокувальник набридливої ​​реклами: спливаючі вікна, автоматично запускаються звукові оголошення та інші подібні типи реклами. Таким чином, користувачі зможуть відмовитися від використання сторонніх рішення для повного блокування реклами.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми