IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

iPhone X продовжує розчаровувати

 • Джерело: itc.ua.  → Ключові теги: iPhone x

  На презентації смартфона iPhone X, який, як ми знаємо, теж виявився не без гріха в плані різних проблем (проблеми з активацією, боязнь холодів і дефект дисплея), Apple запевняла, що нова система розпізнавання облич Face ID дає збій в одному випадку на мільйон.

  43_0f9660b92b27b35911f289dad28a2839.jpg (36.96 Kb)


  Правда, пізніше купертинівці попередили, що з близнюками або близькими родичами функція може помилятися частіше, а після перших оглядів стало зрозуміло, що камера TrueDepth, що забезпечує роботу Face ID, працює не настільки бездоганно, як обіцяла Apple – виявилося, що більш суттєві зміни зовнішності (незвичайні окуляри, шапка разом з шарфом та інші засоби маскування) все ж можуть утруднити роботу функції. Тепер же фахівці в’єтнамської компанії Bkav, що займається питаннями кібербезпеки, повідомили, що їм вдалося обійти систему Face ID.

  На доказ вони зняли відеоролик, який наочно демонструє можливість обходу системи розпізнавання облич Face ID за допомогою спеціальної маски. І це при тому, що на презентації Apple робила на цьому особливий акцент, запевняючи, що спеціально співпрацювала з виробниками масок, щоб навчити технологію Face ID відрізняти маски від справжніх облич.

  У Bkav зазначили, що обманути систему ШІ Apple їм вдалося завдяки розумінню основних принципів її роботи.

  Маска, що використовувалася для обходу захисту, не була цілісною, а складалася з безлічі окремих частин обличчя, які в свою чергу були виготовлені з різних матеріалів. Для створення маски використовувалося поєднання технологій 3D-друку з двомірними зображеннями ділянок обличчя, які попередньо пройшли спеціальну обробку. У числі інших частин обличчя, спеціально виготовлених для маски, компанія виділяє ніс. Каркас для нього був виготовлений за допомогою технології 3D-друку, тоді як сам він відлитий із силікону.

  Фахівці особливо акцентують увагу на тому, що особливих витрат цей дієвий спосіб злому Face ID не потребує. На створення маски вони витратили всього $150. Правда, тут варто враховувати, що йдеться суто про вартість витратних матеріалів.

  На завершення, власне, саме відео з доказом злому Face ID за допомогою маски.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми