IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Microsoft серйозно оновить Windows 10

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: windows

  Італійський ресурс surface-phone поінформував, що у планах корпорації Microsoft повністю переробити головний елемент операційної системи – Робочий стіл, з яким працюють щодня мільярди людей. Це означає, що незабаром з Windows 10 зникне звичний для всіх Робочий стіл, який раніше не зазнавав жодних істотних змін. Хоча розробники неодноразово допрацьовували і покращували його, але так нічого наднового вони не змогли запропонувати користувачам системи.

  2800_miniatyura-vinda.jpg (13 Kb)


  Новий робочий стіл Windows 10 буде універсальним додатком. У ньому буде можливість підтримувати різні додаткові функції і можливості, також він буде більш глибоко об’єднаний з віджетами. Це велике нововведення нагадуватиме робочі столи, як в операційній системі Android. Але які це спричинить особливості – ще не відомо, і все-таки це повинно позитивно вплинути на всю ОС.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ допоможе "полатати діри" у бюджеті України на 2018 рік

  Новий Робочий стіл Windows 10 з назвою CShell буде оснащений трьома додатковими подмодулями — Polaris, Aruba і Oasis. Перший з них являтиме собою універсальний Робочий стіл, два інші стануть оболонками для Surface Hub і для віртуальної реальності. Зміни відбудуться навесні 2018 року. За словами експертів, розробка абсолютно нового Робочого столу стала вимушеною мірою. Тому що компанія Microsoft планує зробити свою операційну систему універсальною. До кінця поточного року на ринок надійдуть кілька планшетів, оснащених мобільними ARM-процесорами, вони будуть підтримувати абсолютно всі комп’ютерні програми та ігри. Також їх робота на одному заряді становитиме від 10 до 14 годин завдяки економічним чіпсетам.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми