IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Siemens не може повернути з Криму свої турбіни

 • Джерело: interfax.com.ua.  → Ключові теги: Siemens, Крим

  Компанія Siemens готова повернути отримані за угодою зі структурою російської держкомпанії "Ростех" 150 млн євро за турбіни, які опинилися на території Криму, заявив представник Siemens в залі російського суду.

  12_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


  Юрист додав також, заборона на постачання турбін компанії на територію Кримського півострова носить не політичний характер: вони за технічними характеристиками підходять тільки для таманського півострова.

  "Я не розумію, чому відповідачі вважають, що заборона носить політичний характер. Це не політика - це обладнання з даними набором характеристик може бути використано тільки в кліматичних умовах Таманського півострова Краснодарського краю", - зазначив він.

  Разом з цим, арбітражний суд Москви на засіданні 14 грудня відмовив у задоволенні позову німецької Siemens до ВАТ "ВО" Технопромекспорт "і ТОВ" ВО "Технопромекспорт" (ТПЕ, структури "РОСТЕХ") з приводу незаконного, як вважає позивач, переміщення турбін в Крим.

  Крім цього, суд відмовив "Технопромекспорт" в зустрічному позові до Siemens.

   Раніше Арбітражний суд Москви відмовив дочірньому підприємству Siemens і "Силових машин" - "Сіменс технології газових турбін" (СТГТ) - в арешті чотирьох газотурбінних установок, поставлених в Крим всупереч санкціям Євросоюзу.

  СТГТ вимагала накласти арешт на газові турбіни, заборонити "Технопромекспорт" або іншим особам транспортувати, здійснювати монтаж, експлуатувати, модифікувати, розбирати, іншим чином їх використовувати.

  Крім того, "дочка" Siemens просила суд заборонити "Технопромекспорт" здійснювати операції з продажу цього обладнання.

  Як повідомлялося, Росія поставила електричні турбіни, зроблені німецькою компанією Siemens, до Криму в обхід європейських санкцій.
  Турбіни були куплені "Технопромекспорт" і перепродані для будівництва кримських електростанцій. Раніше в Siemens заявляли, що турбіни будуються для використання тільки в Тамані, а не для Криму.

  Пізніше Siemens визнав, що у нього є істотні докази того, що всі чотири газові турбіни, поставлені для проекту на півдні Росії, були незаконно переміщені в Крим.

  Siemens також заявив про припинення поставок енергетичного обладнання російським держкомпаніям до вироблення нових правил контролю, а також про плани переглянути існуючі договори.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми