IT технології та телекомунікації, Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

Цукерберг хоче створити свій банк

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Facebook

  Експерти з світової фінтех-спільноти підготували прогнози для індустрії на 2018 рік, пише Fortune. Прогнози стосуються електронних платежів, управління активами та інших технологій у сфері фінансових послуг. Так, у 2018 році широке поширення отримають сервіси управління платежами голосом через Alexa або Siri, а в Facebook або Amazon може з’явитися власний банк.

  8250_2015-01-28t2117z_860346454_lr1eaat0x3u6g_rtrmadp_3_facebook-results-pic700-700x467-54472.jpg (28.28 Kb)


  Мет Харіс з Bain Capital Ventures прогнозує, що в 2018 році будуть все частіше звучати фрази «Siri, купи мені це за допомогою моєї картки Visa» або «Alexa замов мені, використовуючи іншу картку». Він вважає, що голос — ідеальний інтерфейс для платежів майбутнього.

  Що стосується всієї системи електронних платежів, то тут продовжать розвиток компанії, що забезпечують обробку транзакцій при здійсненні покупок. І поки великі гравці, на кшталт JPMorgan Chase, були орієнтовані на великих офлайнових продавців, зростаючий сектор e-commerce йде від них до невеликих стартапів.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головні економічні події 2017 року

  Рітейлери формату Wal-Mart давно мріяли зайнятися банківською справою, і ймовірно, що в 2018 році регулятори їм дозволять. Це означає, що не за горами поява таких фінансових компаній, як Bank of Amazon або Facebook Financial. І це проблема для традиційних банків. ІТ-компанії мають низку переваг. Головне — вони набагато краще знають своїх клієнтів. Це дозволить їм зробити обслуговування максимально індивідуальним, таким, яким не зможе зробити жоден звичайний банк. І це все при високій лояльності до бренду.

  За останні 12 місяців 2017 з’явилося безліч сервісів, що з’єднують людей з автоматизованими роботами-порадниками, які допомагають керувати заощадженнями і примножувати їх. І в 2108 році ця тенденція продовжить розвиток.

  Більш великі і традиційні банки, щоб залучити якомога більше молодих клієнтів, почнуть пропонувати чат-ботів для допомоги в управлінні активами. Експерти прогнозують, що до 2020 року під управлінням цифрових помічників буде знаходиться $1 трлн. Якщо раніше домінували невеликі стартапи, то в подальшому більша їх частина буде витіснена великими банками, що вступили в гру.

  Експерти з Andreessen Horowitz прогнозують, що в 2018 році великі інвестори не будуть вкладати в нові фінтех-компанії. Цей період минув. Зараз на фінтех-ринку є вже відомі гравці, які підійшли до другого етапу розвитку. На розширення потрібні гроші, і інвестиції підуть у вже відомі та успішні компанії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми