IT технології та телекомунікації, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ІТ

  Компанія SplashData, що займається наданням послуг з інформаційної безпеки, щорічно складає список найбільш популярних паролів на основі мільйонів вкрадених логінов, які в результаті потрапляють у відкритий доступ.

  1582_blogery.jpg (47.3 Kb)


  Напевно, ви вже самі здогадалися, які два паролі є найбільш ненадійними, але, тим не менш, найбільш часто використовуваними. Мова, звичайно ж, йде про 123456 і password. До списку цього року також потрапили і нові паролі, а також повернулися ті, які були відсутні в торішньому топі 25 найгірших, включаючи starwars, monkey, iloveyou, whatever і freedom. Найсвіжішими, мабуть, можна назвати letmein і іронічний trustno1.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні підвищили соцвиплати

  Вже всьоме SplashData висловлює стурбованість з приводу тотальної безпечності людей і закликає всіх більш серйозно підходити до питання безпеки в Мережі. Використовуючи дуже слабкі паролі, ми фактично запрошуємо зловмисників скористатися своєю приватною власністю, відкриваємо доступ до пошти з конфіденційною інформацією, сторінок в соціальних мережах та інших облікових записів. Все настільки погано, що навіть хакери-початківці без проблем зможуть підібрати потрібний ключ до вашої інформації.

  Як запобіжні заходи SplashData рекомендують створювати складні паролі з букв, цифр і додаткових символів (знак решітки, підкреслення і так далі), а також використовувати різні паролі для різних облікових записів. Крім того, багато сервісів пропонують двофакторну авторизацію (для входу в систему необхідно ввести код з SMS) — її потрібно підключити обов’язково, попереджають фахівці. Для тих, кому складно запам’ятати довгі паролі, існує безліч зручних менеджерів паролів, здатних не тільки зберігати всі ваші паролі в одному місці, але ще й генерувати по-справжньому безпечні.

  10 найгірших паролів 2017 року виглядають наступним чином:

  123456
  Password
  12345678
  qwerty
  12345
  123456789
  letmein
  1234567
  football
  iloveyou  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми