IT технології та телекомунікації, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Складено рейтинг найневдаліших паролей 2017 року

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ІТ

  Компанія SplashData, що займається наданням послуг з інформаційної безпеки, щорічно складає список найбільш популярних паролів на основі мільйонів вкрадених логінов, які в результаті потрапляють у відкритий доступ.

  1582_blogery.jpg (47.3 Kb)

  Напевно, ви вже самі здогадалися, які два паролі є найбільш ненадійними, але, тим не менш, найбільш часто використовуваними. Мова, звичайно ж, йде про 123456 і password. До списку цього року також потрапили і нові паролі, а також повернулися ті, які були відсутні в торішньому топі 25 найгірших, включаючи starwars, monkey, iloveyou, whatever і freedom. Найсвіжішими, мабуть, можна назвати letmein і іронічний trustno1.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні підвищили соцвиплати

  Вже всьоме SplashData висловлює стурбованість з приводу тотальної безпечності людей і закликає всіх більш серйозно підходити до питання безпеки в Мережі. Використовуючи дуже слабкі паролі, ми фактично запрошуємо зловмисників скористатися своєю приватною власністю, відкриваємо доступ до пошти з конфіденційною інформацією, сторінок в соціальних мережах та інших облікових записів. Все настільки погано, що навіть хакери-початківці без проблем зможуть підібрати потрібний ключ до вашої інформації.

  Як запобіжні заходи SplashData рекомендують створювати складні паролі з букв, цифр і додаткових символів (знак решітки, підкреслення і так далі), а також використовувати різні паролі для різних облікових записів. Крім того, багато сервісів пропонують двофакторну авторизацію (для входу в систему необхідно ввести код з SMS) — її потрібно підключити обов’язково, попереджають фахівці. Для тих, кому складно запам’ятати довгі паролі, існує безліч зручних менеджерів паролів, здатних не тільки зберігати всі ваші паролі в одному місці, але ще й генерувати по-справжньому безпечні.

  10 найгірших паролів 2017 року виглядають наступним чином:

  123456
  Password
  12345678
  qwerty
  12345
  123456789
  letmein
  1234567
  football
  iloveyou  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми