IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Яка вікова категорія українців найбільше користується Інтернетом - дослідження

 • Джерело: delo.ua.  → Ключові теги: Інтернет

  На засіданні Комітету Інтернет Асоціації України з питань інтернет-реклами оголошено дані установчих досліджень інтернет-аудиторії України за підсумками 2017 року.

  2659_v-ukraine-zarabotala-pervaya-socialnaya-set-dlya-biznesmenov.jpg (46.37 Kb)


  Про це повідомляє “Діло” з посиланням на InternetUA та ІнАУ.

  У порівнянні з даними попередніх досліджень, яке проводилося за підсумками 1 півріччя 2017 року, проникнення регулярних інтернет-користувачів, старших за 15 років, в Україні збереглося приблизно на тому ж рівні — 64,04% (у середині 2017 було 64,84%). Але при цьому вперше відбулося помітне зниження абсолютної кількості регулярних користувачів в Україні — з 21,6 млн середини 2017 року до 21,0 млн за підсумками грудня минулого року.

  – Таке зниження пояснюється зменшенням загальної кількості постійних жителів України, головним чином за рахунок міграції за кордон населення України у віці 18-45 років, – відзначають в ІнАУ.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хліб різко подорожчає у 2018 році

  Згідно з оприлюдненими даними, частка регулярних користувачів Інтернету (користуються 1 раз на місяць і частіше) в 2017 склала 64% населення, при цьому Інтернет вдома є у 63,35% користувачів. З 2004 року відсоток користувачів всесвітньої павутини в Україні зріс з 12% до 64%.

  45% українських користувачів Інтернету мають середній рівень доходу, 38% — нижче середнього. У 42% — середня спеціальна освіта, 34% — повна вища.

  Найактивніше використовують мережу жителі України у віці від 30 до 44 років (36%) і від 15 до 29 років (35%). Користувачів, старших за 65 років — 4%.

  У містах з населенням більш ніж 100 тисяч осіб регулярними користувачами Інтернету є 73%, менш ніж 100 тисяч — 59%, у селах — 52% жителів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми