IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Яка вікова категорія українців найбільше користується Інтернетом - дослідження

 • Джерело: delo.ua.  → Ключові теги: Інтернет

  На засіданні Комітету Інтернет Асоціації України з питань інтернет-реклами оголошено дані установчих досліджень інтернет-аудиторії України за підсумками 2017 року.

  2659_v-ukraine-zarabotala-pervaya-socialnaya-set-dlya-biznesmenov.jpg (46.37 Kb)

  Про це повідомляє “Діло” з посиланням на InternetUA та ІнАУ.

  У порівнянні з даними попередніх досліджень, яке проводилося за підсумками 1 півріччя 2017 року, проникнення регулярних інтернет-користувачів, старших за 15 років, в Україні збереглося приблизно на тому ж рівні — 64,04% (у середині 2017 було 64,84%). Але при цьому вперше відбулося помітне зниження абсолютної кількості регулярних користувачів в Україні — з 21,6 млн середини 2017 року до 21,0 млн за підсумками грудня минулого року.

  – Таке зниження пояснюється зменшенням загальної кількості постійних жителів України, головним чином за рахунок міграції за кордон населення України у віці 18-45 років, – відзначають в ІнАУ.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хліб різко подорожчає у 2018 році

  Згідно з оприлюдненими даними, частка регулярних користувачів Інтернету (користуються 1 раз на місяць і частіше) в 2017 склала 64% населення, при цьому Інтернет вдома є у 63,35% користувачів. З 2004 року відсоток користувачів всесвітньої павутини в Україні зріс з 12% до 64%.

  45% українських користувачів Інтернету мають середній рівень доходу, 38% — нижче середнього. У 42% — середня спеціальна освіта, 34% — повна вища.

  Найактивніше використовують мережу жителі України у віці від 30 до 44 років (36%) і від 15 до 29 років (35%). Користувачів, старших за 65 років — 4%.

  У містах з населенням більш ніж 100 тисяч осіб регулярними користувачами Інтернету є 73%, менш ніж 100 тисяч — 59%, у селах — 52% жителів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay
Приобретая новый iPhone, владельцам следует позаботиться о его защите, чтобы не допустить сколов, трещин и впоследствии замены стекла. Идеальным вариа...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми