IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Смартфони стану вдвічі швидшими

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: смартфони, ІТ

  Відповідальний за ухвалення стандартів, пов’язаних з роботою всіх видів пам’яті, комітет JEDEC Solid State Technology Association опублікував специфікації інтерфейсу Універсальний Flash Storage (UFS) у новій третій версії стандарту. Головним нововведенням стало підвищення швидкості обміну по шині UFS в два рази по відношенню до версій 2.0 і 2.1. Попереднє збільшення швидкості обміну було закладено у версії 2.0 у вересні 2013 року.

  1182_4dbb1dc5bf586cbbc7e3f68637db.jpg (15.83 Kb)


  Тоді швидкість обміну було збільшено з 300 Мбайт/с до 600 Мбайт/с по одній лінії. Також в інтерфейс була додана друга лінія, яка може використовуватися або ні, залежно від завдань. В цілому UFS 2.0 і 2.1 дозволяли підняти обмін по шині UFS до 1,2 Гбайт/с.

  Специфікації UFS 3.0 пропонують збільшити швидкість обміну по одній лінії до 11,6 Гбіт/с, що в разі використання двох ліній обіцяє обмін з даними на рівні 2,4 Гбайт/с. Це вже швидкість не найповільнішого SSD. Власне, інтерфейс UFS замислювався як проміжне рішення між пам’яттю eMMC і пам’яттю у вигляді SSD. У своїй третій версії стандарт Універсальний Flash Storage значно вторгається в нішу SSD. В смартфонах, щоправда, шина UFS все ще мало поширена і в основному у флагманських моделях. Компанія Micron взагалі вважає стандарт UFS непотрібним.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прогноз цін на м'ясо на 2018 рік

  Щоправда, віднедавна шина UFS запроваджується в автомобільну електроніку.

  Вона енергоефективна та швидка і в сукупності цих властивостей може виявитися доречною в автомобілях. У версії 3.0 до стандарту додані дві характеристики, зроблені на догоду автомобілів. Це розширений діапазон робочих температур (від -40 градусів за Цельсієм до 105 градусів) і регенерація команд. Компанії Samsung і Toshiba вже випускають однокорпусні флеш-накопичувачі з інтерфейсом UFS для автомобільної електроніки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми