IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Facebook ввів нову корисну функцію

 • Джерело: ain.ua.  → Ключові теги: Facebook

  Facebook приносить своїм творцям все більше грошей і продовжує оновлюватися. Тепер, щоб поліпшити комунікацію в соцмережі і відсіяти небажані коментарі, Facebook почав тестувати кнопку Downvote. Натискаючи на неї, користувачі можуть подати скаргу на коментарі під постами публічних сторінок. По суті Downvote – кнопка для скарг на коментарі. Нова функція проходить обмежене тестування в США.

  8730_2015-01-28t2117z_860346454_lr1eaat0x3u6g_rtrmadp_3_facebook-results-pic700-700x467-54472.jpg (28.28 Kb)


  У соціальній мережі пояснили таку функціональність бажанням дати користувачам легкий спосіб сигналізувати Facebook про небажані і брехливі коментарі.

  “Ми тестуємо не кнопку дізлайку. Ми оцінюємо функцію, яка дозволяє людям давати нам зворотний зв’язок про коментарі до постів публічних сторінок. Тестування поки проходить на невеликій групі користувачів в США”, – повідомив TechCrunch представник Facebook.

  При натисканні на Downvote під коментарем він зникає, а у користувача з’являється можливість додатково повідомити про причини небажаності. Для цього можна вибрати з опцій “Образливий”, “Брехливий” і “Не по темі”. В інтерфейсі це виглядає так:

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні подешевшало м'ясо

  Як стверджують у соцмережі, це короткостроковий тест, який не впливає на рейтинг коментаря, поста або сторінки. Нову кнопку бачать тільки 5% Android-користувачів у США, що використовують англійську мову. Поки у компанії немає планів щодо більш розширеного тестування.

  У 2015 році засновник Facebook Марк Цукерберг під час сесії питань-відповідей говорив: “Ми не хотіли просто створити кнопку “дизлайку”, тому що ми не хочемо перетворити Facebook на форум, де люди підвищують і підіймають пости інших користувачів. Це не той вид спільноти, який ми прагнемо створити”.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми