IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Intel представив потужну новинку

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Intel

  Intel представила потужний і при цьому невеликий процесор Xeon D-2100, який дозволить збільшити пропускну здатність інтернету на стороні користувача. Потужністю всього 60-100 Вт, він легко може використовуватися в невеликому офісі, пише Engadget.

  1215_dohsylzl.jpg (50.32 Kb)


  Зазвичай чіпи Intel сімейства Xeon розташовуються в окремих серверних кімнатах або на «м’язистих» робочих станціях, на кшталт нового iMac Pro c якоюсь шаленою продуктивністю. Однак в сучасному інтернеті підключені автомобілі, VPN, стрімінгове відео та інші технології потребують більш компактної обчислювальної потужності.

  Для цього Intel і представила новий процесор Xeon D-2100. Цей «сервер на чіпі» дозволяє використовувати можливості Xeon «на передовій» інтернету. В ідеалі, ці процесори зможуть усунути вузькі місця мережі, коли хмарні сервіси часом «виснуть», бо залежать від дуже віддалених серверів.

  Xeon D-2100 складається з 18 ядер, має роз’єми для підключення чотирьох портів Ethernet зі швидкістю 10 Гбіт/с і невелику потужність – всього 60-100 Вт. Іншими словами, його можна легко встановити в офісі без додаткових вимог, які звичайно пред’являються до великих серверів.

  Intel не стала розголошувати ціни, хоча з упевненістю можна сказати, що ви навряд чи будете купувати такий процесор для домашнього використання. І так, він піде в комплекті з патчами проти Meltdown і Spectre. Тож, новий чіп допоможе вашому автомобілю не застрягти в очікуванні даних про пробки, а вам – подивитися новий серіал одночасно з іншими.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми