IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Facebook буде аналізувати матеріальний стан користувачів

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Facebook

  Фахівці самої популярної соціальної мережі Facebook представили статистичну методику, що дає можливість визначати соціально-економічний клас користувачів з урахуванням їх освіти, місця проживання та історії поїздок.

  07_2015-01-28t2117z_860346454_lr1eaat0x3u6g_rtrmadp_3_facebook-results-pic700-700x467-54472.jpg (28.28 Kb)

  Про це в своїй статті повідомили аналітики CBInsights. Відповідно до патентом, система зможе вгадувати, представниками якого класу - середнього або двох інших - належить даний користувач. Для цього вона буде використовувати так зване «дерево рішень» - інструмент, який використовується при складанні статистики та аналізу даних.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціни на бензин вперше почали дешевшати

  Системою будуть прийматися до уваги дані користувача, наявні в розпорядженні Facebook. Соціально-економічне становище буде залежати від віку людини, показника його освіти, місця проживання, кількості гаджетів, наявності власного житла, регулярності користування інтернетом і історії подорожей.

  Співробітники Facebook відзначили, що патент спрямований на «третю сторону, яка прагне до підвищення обізнаності про продукти або послуги онлайн-користувачів» (наприклад, приватні корпорації та благодійні організації).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми