IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

"Укрзалізниця" підвищить ціни на квитки через безкоштовний Wi-Fi

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: УЗ

  Представники транспортного підприємства наполягають, що таке нововведення вимагає серйозних капітальних вкладень. Витрати вони хочуть перекласти на плечі українців.

  2776_9661e1f-pociag-przemysl-kijow.jpg (168.44 Kb)

  Акціонерна держкомпанія "Укрзалізниця" розглядає можливість поліпшити якість сигналу Wi-Fi в швидкісних поїздах за рахунок включення цієї послуги в вартість квитка, так як нинішній підрядник, на їхню думку, не дуже якісно виконує роботи.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яку пенсію отримуватимуть українці з малою зарплатою

  "Щодо Wi-Fi, то він присутній в швидкісних поїздах. Те, що є зараз, - це безкоштовна послуга. Є контракт з підрядником, проте вони не дуже якісно виконують роботи. Ми розглядаємо можливість поліпшити якість сигналу, але це додаткові витрати. Нам доведеться включати це у вартість квитка. І це нормально, адже якщо ви подивитеся на Інтернет в поїздах в інших країнах, то там він платний. Ще є варіант використання реклами, як джерела покриття витрат. Але є питання, що це може працювати на стаціонарних об'єк ктах, де менші витрати в інфраструктуру. Ми розглядаємо такий варіант для вокзалів. Якщо говорити про нічних поїздах, то там вкладення будуть набагато більше, так як вони курсують по всій нашій мережі і покриття Wi-Fi мережею такого полігону - це дуже великі капітальні інвестиції", - заявив в коментарі виданню в.о. глави компанії Євген Кравцов.

  Крім того, Кравцов звернув увагу на "складності" з наявністю розеток в вагонах. За його інформацією, 80 відсотків місць СВ обладнані розетками, купейних - лише 30 відсотків. У плацкарті справи йдуть ще гірше. Вартість проїзду хочуть підняти спершу на 10-12 відсотків, в перспективі - на 20-245 відсотка до кінця року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми