IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

У Skype виявили значну вразливість

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: Skype

  Експерт з безпеки Стефан Кантака заявив про те, виявив небезпечну вразливість у популярному месенджері Skype.

  5243_73_main_new_15017520.jpg (20.51 Kb)

  Знайшов він її ще у вересні 2017 року і відразу ж написав про це в Microsoft, якій належать права на Skype. Про це пише ресурс itech.ua.

  Виявлена ​​уразливість дозволяє зловмисникам впроваджувати шкідливий код у вигляді скриптів прямо в операційну систему будь-якого користувача. Він, в свою чергу, дозволяє хакерам отримати повний доступ до комп’ютера своєї жертви з правами системного рівня, тобто абсолютно необмеженими.

  З цієї причини зловмисники можуть видаляти файли, показувати рекламу, красти особисті дані і виконувати безліч інших дій.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Названо продукти, які найбільше подорожчали у 2018

  У відповідь на інформацію експерта з Microsoft прийшов лист про те, що виправлення критичної дірки в Skype можливе тільки при повному написанні всього вихідного коду месенджера заново, на що потрібно дуже багато часу.

  Тому у американської корпорації є два варіанти дій: нічого не робити з виявленою вразливістю, залишивши мільйони користувачів без захисту перед зловмисниками. Другий варіант – повністю переписати месенджер Skype з нуля, тобто фактично створивши новий продукт, на що піде неймовірно багато часу, коштів і десятки тисяч годин спільної роботи.

  Оскільки вже минуло майже півроку, то експерт з безпеки розповів про вразливість у системі захисту виданню ZDNet, яке і піддало історію розголосу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми