IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

У Skype виявили значну вразливість

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: Skype

  Експерт з безпеки Стефан Кантака заявив про те, виявив небезпечну вразливість у популярному месенджері Skype.

  5243_73_main_new_15017520.jpg (20.51 Kb)

  Знайшов він її ще у вересні 2017 року і відразу ж написав про це в Microsoft, якій належать права на Skype. Про це пише ресурс itech.ua.

  Виявлена ​​уразливість дозволяє зловмисникам впроваджувати шкідливий код у вигляді скриптів прямо в операційну систему будь-якого користувача. Він, в свою чергу, дозволяє хакерам отримати повний доступ до комп’ютера своєї жертви з правами системного рівня, тобто абсолютно необмеженими.

  З цієї причини зловмисники можуть видаляти файли, показувати рекламу, красти особисті дані і виконувати безліч інших дій.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Названо продукти, які найбільше подорожчали у 2018

  У відповідь на інформацію експерта з Microsoft прийшов лист про те, що виправлення критичної дірки в Skype можливе тільки при повному написанні всього вихідного коду месенджера заново, на що потрібно дуже багато часу.

  Тому у американської корпорації є два варіанти дій: нічого не робити з виявленою вразливістю, залишивши мільйони користувачів без захисту перед зловмисниками. Другий варіант – повністю переписати месенджер Skype з нуля, тобто фактично створивши новий продукт, на що піде неймовірно багато часу, коштів і десятки тисяч годин спільної роботи.

  Оскільки вже минуло майже півроку, то експерт з безпеки розповів про вразливість у системі захисту виданню ZDNet, яке і піддало історію розголосу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay Купить по разумным ценам качественные чехлы для iPhone X предлагает магазин Uplay
Приобретая новый iPhone, владельцам следует позаботиться о его защите, чтобы не допустить сколов, трещин и впоследствии замены стекла. Идеальным вариа...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми