IT технології та телекомунікації Автор: admin Друкувати

У Львові пройде конференція iGuruFest

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: iGuruFest

  У Львові 2 березня 2018 року пройде міжнародна ІТ-конференція iGuruFest, де зберуться топові маркетологи з України, Білорусі та Росії: Ілья Ханін, Анастасія Голуб, Олександр Гнатенко, Катерина Золотарева, Андрій Гусаров, Дмитро Петренко, та багато інших. Конференція присвячена трафіку та його монетизації. Гостей чекає практична інформація по CPA, PPC, SEO, SMM від експертів. Тут відвідувачі дізнаються про те, що ніколи не розкажуть на курсах і не напишуть в книгах.

  header.png (315.73 Kb)


  Організатори заходу компанія seo.ua розділили конференцію на два потоки: «Affiliate» та «Traffic»:

  ● В потоці «Affiliate» Ви дізнаєтесь про те, як заробляти в інтернеті, про партнерські програми, способи автоматизації в SEO, PPC, SMM, CPA, SERM, як визначити своїх конкурентів на ринку та багато іншого. А якщо Ви сміливий тоді в розмові з доповідачами Ви дізнаєтесь більше ніж могли б почути в залі ;)

  ● Потік «Traffic» створений для того, щоб розповісти слухачам яким чином підвищити кількість відвідувачів\покупців\клієнтів. Буде корисним спеціалістам з SMM, SEO, PPC, CPA, SERM.

  Вартість квитків:
  Bronze — 500 грн (без можливості відвідування конференції, лише відеоматеріал та презентації)
  Silver — 600-800 грн
  Gold — 1200-1600 грн

  У вартість квитка входить: відвідування всіх потоків конференції, каво-перерви на нетворкінг, відеозаписи та презентації усіх доповідей після конференції.

  Зареєструватись на конференцію можна за цим посиланням.
  Також на їх сайті можна ознайомитися з програмою більш детально.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми