IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

"Vodafone-Україна" не переживає за втрату Донбасу

 • Джерело: dialog.ua.  → Ключові теги: Vodafone, ІТ, ДНР

  Вартість залишеного на території ОРДЛО обладнання компанії Vodafone невелика, тому його захоплення критичним для неї не стане.

  13_dnr_rossiya_flagi.jpg (53. Kb)

  Таку заяву зробив директор з корпоративного управління і контролю "Vodafone-Україна" Олег Проживальський. Обладнання на території "ДНР / ЛНР" ставилося досить давно, воно старе і його залишкова вартість невисока.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Fitch дав оптимістичний прогноз по економіці України

  На території, підконтрольній Києву, система проходить зараз ретельну модернізацію, і обладнання, аналогічне тому, що зараз стоїть в ОРДЛО, виводиться з експлуатації. Проживальський жорстко наголосив: Vodafone ніяких договорів, ніяких прямих контактів з окупаційною владою не матиме. Крім того, він зазначив, на території, тимчасово підконтрольної терористам "ЛНР", якість зв'язку покращиться вже до початку майбутнього літа завдяки завезеному новому обладнанню. Бойовики "ДНР" ні на які компроміси не йдуть.

  "Ми поставили Донецьку умову: якщо будете і далі з нами гратися, ми просто демонтуємо обладнання, яке працювало на донецькому напрямку. Ми вже більше двох місяців тут простоюємо, і толку немає", - зазначив Проживальський. За його словами, Vodafone готовий відправити в "ДНР" фахівців тільки тоді, коли отримає гарантії їх безпеки. Раніше в "ДНР" назвали умови роботи Vodafone.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми