IT технології та телекомунікації Автор: admin Друкувати

Як налагодити роботу серверів

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Сервер

  Сервери є основою безперебійної роботи усіх сайтів світу. Для обслуговування цих потужних комп'ютерів існує безліч програм, котрі мають різний набір плюсів та мінусів. Але постає питанні у взаємодії серверів між собою. Його вирішує панель управління, яку можна знайти на httрs://thehost.ua/ispsystem/dcimanager. Отже, давайте розберемося, як працює така система.

  ad8f6bb00d9b79f9f3f50829446d3a_xl.jpg (27.98 Kb)

  DCImanager відповідає за роботу дата-центру. Встановлюється він на головний сервер, а для локаційних варіантів вистачить й автоматичної утиліти та сервісів DHCP і TFTP. З DCImanager та адміністративними правами можна керувати практично усією інфраструктурою кожного сервера. Якщо ж останні здають під хостинг, то послуги максимально автоматизуються.

  По суті, вам дається доступ до обладнання із зручною структурою. Одним кліком перемикаються порти комутатора, налаштовується віртуальна мережа, а також регулюється швидкість самого порту. Поруч з назвами надано повну інформацію по об'єкту та особливості його використання.

  Збір та обробка статистики - важлива функція DCImanager. Існує можливість дивитись навіть посекундний трафік або ж картину загалом на тиждень/місяць/квартал. Він може буферизуватись із різним кроком. Окрім того, є і статистика використання струму серверами, яка дозволить уникнути неполадок в майбутньому.

  Панель незамінна для тих, хто має власний дата-центр чи орендує окремі стійки. За правильної роботи ви отримуєте інтерактивну карту цього технічного майданчика із можливістю внесення змін. Безпосередньо через головний сервер на інші можна встановлювати операційні системи або вмикати режим відновлення ОС. Виконується керування живленням завдяки кільком протоколам нового покоління.

  Від DCImanager також можливий пошук та додавання серверів через їхні MAC-адреси мережевих карт. В основі програми лежить COREmanager, який і забезпечує виконання усіх функцій. Зберігається вся інформація в стандартній базі MySQL зі змінними параметрами.

  Для роботи з обладнанням менеджер використовує спеціальні модулі - обробники. Вони, у свою чергу, відповідають за маршрутизатори, джерела безперебійного живлення та його розподіл, Intel AMT, IPMI тощо. Одна така панель може обслуговувати до ста звичайних серверів.

  Як висновок, DCImanager дозволяє чітко виконувати усі ті непомітні речі, без яких вже неможливо уявити сучасні серверні установки. Це ефективно і точно вартує своєї ціни.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми