IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Старі iPhone перестане бути "повільними"

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: iphone

  Компанія Apple випустила оновлення для кількох своїх операційних систем. Зокрема, користувачам стали доступні версії iOS 11.3, watchOS 4.3 і tvOS 11.3. Зупинимося більш докладно на кожній з них.

  3042_85f8b1853a4-big-apple-logo-reuters_1200.jpg (20. Kb)

  iOS 11.3

  У цій версії нарешті з’явився довгоочікуваний інструмент Battery Health, який Apple обіцяла випустити ще після скандалу зі зниженням продуктивності iPhone у міру старіння батареї. Користувач буде отримувати повідомлення, якщо смартфон перезавантажиться через нездатність акумулятора надати необхідну для повноцінної роботи кількість енергії. Після цього автоматично активується режим «Управління продуктивністю», але користувач має можливість вимкнути його в налаштуваннях. Новий інструмент також надає інформацію про стан батареї і повідомить, якщо рівень її деградації досяг значення, що вимагає заміни акумулятора.

  У iOS 11.3 інтегровано оновлений інструментарій ARKit 1.5. Тепер він більш точно позначає поверхні неправильної форми. Також запроваджено можливість розміщення віртуальних об’єктів на вертикальних поверхнях.

  Додатково повідомляється про впровадження нової функції передачі даних і забезпечення приватності. Вона дозволяє користувачам краще розуміти, як використовуються передані ними дані. Тепер при отриманні запиту на надання доступу до певних даних або на активацію певних функцій буде з’являтися іконка приватності (два блакитні силуети, що потискають руки) разом з докладним описом.

  Для користувачів у США з’явилися дві нові функції. Health Records дозволяє збирати в одному місці всі записи про стан здоров’я користувача (за наявності відповідного постачальника даних). В додаток Messages додано Business Chat, що дозволяє надавати підтримку споживачам для деяких компаній.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні з квітня запрацює 4G

  Нарешті, в iOS 11.3 додані чотири нові анімодзі: лев, ведмідь, дракон і череп.

  watchOS 4.3

  Нова версія операційної системи для розумних годинників отримала підтримку режиму Nightstand для портретної орієнтації. Також в watchOS 4.3 повернулася функція управління відтворенням музики на iPhone, яка з незрозумілої причини зникла з виходом оновлення watchOS 4. Тепер, крім iPhone, також можна управляти відтворенням музики на Apple HomePod. Серед інших нововведень згадуються нові анімації зарядки і завантаження додатків, а дані про активність тепер можна показувати на панелі циферблата Siri.

  tvOS 11.3

  Це оновлення отримало підтримку автоматичного перемикання частоти кадрів на Apple TV 4-го покоління і автоматичного перемикання режимів для відео сесій AirPlay. Також додані поліпшення в функцію Match Content.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми