IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

"Київстар" скасовує ряд популярних тарифів

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: Київстар, тарифи

  Мобільний оператор «Київстар» скасовує з 1 травня 2018 р. кілька тарифних пакетів для своїх контрактних абонентів.

  51_kievstar_01-681x397.jpg (61.67 Kb)


  Про це він повідомив в адресній клієнтській розсилці в ультимативній формі: «Ваш тариф припиняє свою дію і буде безкоштовно змінений на «Безлім Gold». За 650 грн./місяць», – йдеться в одному з таких повідомлень для абонента плану «Все за 500».

  Тільки в call-центрі компанії пояснили, що «Київстар» не опускатиметься до банального вимагання великих сум, і все-таки залишить за людиною право вибору пакета після скасування нинішнього тарифного плану. Там же уточнили, що скасовується кілька пакетів, не тільки «Все за 500»: мобільники не працюватимуть за дорогою пропозицією за 800 грн., а також за найдешевшою за 40 грн. «Класичний» – замість нього запропонують тарифний план за 50 грн.

  «У старому мінімальному пакеті було 40 гривень абонентської плати і по 11 копійок за кожну хвилину розмов з 20 Мбайт безкоштовного інтернету. Все інше платне. У цьому вже немає сенсу. Зараз можна за 50 грн. отримати тариф з безлімітними розмовами з іншими абонентами Київстар та іншими пропозиціями», – зазначила менеджер «Київстар», визнавши, що мова йде про фактичне підвищення тарифів.

  Вона уточнила, що після відключень у «Київстару» залишиться всього близько десятка тарифних пакетів для контрактних абонентів. І що людям, які не дуже активно спілкуються, будуть підходити не тільки більш дорогі пропозиції, такі, наприклад, як «Безлім Gold» за 650 грн./місяць, але і варіанти дешевші. Наприклад, за 475 грн., в який крім безлімітних розмов між абонентами «Київстар» (пропонуються всім) входить ще 1000 хвилин на розмови з клієнтами інших мобільних операторів 1000 смс-повідомлень, безлімітний інтернет і 25 хвилин розмови на дзвінки за кордон.

  У ще дешевшу пропозицію – за 350 грн. – входить помітно менше безкоштовних опцій: 700 хвилин розмов на інших операторів, 700 смс-повідомлень, безлім в інтернеті. І не входять розмови з закордонними абонентами.

  До речі, багато пропозицій оператора збіглися з тарифними планами, заявленими його прес-службою під 4G. Для людей їх анонсували шість: «Київстар 4G», «Київстар 4G Extra», «Київстар 4G Ultra», «Київстар 4G Premium», а також «Київстар 4G Business» і «Київстар 4G Business VIP». І стільки ж для корпоративних абонентів: «Київстар 4G 125», «Київстар 4G 175», «Київстар 4G 275», «Київстар 4G Premium», а також «Київстар 4G Business» і «Київстар 4G Business VIP».

  Оператор не вказує в релізі нові ціни по всій лінійці пропозиції. А повідомляє лише мінімальні розцінки, які для контрактних абонентів стартують з 95 грн на місяць, для корпоративних – з 120 грн.

  У свою чергу прес-служба Київстар надала Finance.ua таку інформацію:

  Компанія Київстар оптимізувала деякі застарілі тарифні плани контрактної форми обслуговування з метою поліпшення обслуговування. Уточнивши, що більшість абонентів, у яких раніше був підключений один із цих тарифних планів, вже вибрали собі інші пропозиції, а цими застарілими тарифами користується лише 0,3% абонентів Київстар. І перед впровадженням даних змін було проаналізовано використання послуг цими абонентами і були підібрані актуальні тарифні пакети таким чином, щоб тарифи максимально відповідали потребам різних груп.

  Для всіх абонентів оновлених тарифних пакетів тепер буде доступний безлім для дзвінків усередині мережі Київстар, збільшиться – в середньому на 50% – кількість хвилин для дзвінків на номери інших операторів, активні дата-користувачі отримають безлімітний мобільний інтернет.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми