IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

"Київстар" скасовує ряд популярних тарифів

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: Київстар, тарифи

  Мобільний оператор «Київстар» скасовує з 1 травня 2018 р. кілька тарифних пакетів для своїх контрактних абонентів.

  51_kievstar_01-681x397.jpg (61.67 Kb)

  Про це він повідомив в адресній клієнтській розсилці в ультимативній формі: «Ваш тариф припиняє свою дію і буде безкоштовно змінений на «Безлім Gold». За 650 грн./місяць», – йдеться в одному з таких повідомлень для абонента плану «Все за 500».

  Тільки в call-центрі компанії пояснили, що «Київстар» не опускатиметься до банального вимагання великих сум, і все-таки залишить за людиною право вибору пакета після скасування нинішнього тарифного плану. Там же уточнили, що скасовується кілька пакетів, не тільки «Все за 500»: мобільники не працюватимуть за дорогою пропозицією за 800 грн., а також за найдешевшою за 40 грн. «Класичний» – замість нього запропонують тарифний план за 50 грн.

  «У старому мінімальному пакеті було 40 гривень абонентської плати і по 11 копійок за кожну хвилину розмов з 20 Мбайт безкоштовного інтернету. Все інше платне. У цьому вже немає сенсу. Зараз можна за 50 грн. отримати тариф з безлімітними розмовами з іншими абонентами Київстар та іншими пропозиціями», – зазначила менеджер «Київстар», визнавши, що мова йде про фактичне підвищення тарифів.

  Вона уточнила, що після відключень у «Київстару» залишиться всього близько десятка тарифних пакетів для контрактних абонентів. І що людям, які не дуже активно спілкуються, будуть підходити не тільки більш дорогі пропозиції, такі, наприклад, як «Безлім Gold» за 650 грн./місяць, але і варіанти дешевші. Наприклад, за 475 грн., в який крім безлімітних розмов між абонентами «Київстар» (пропонуються всім) входить ще 1000 хвилин на розмови з клієнтами інших мобільних операторів 1000 смс-повідомлень, безлімітний інтернет і 25 хвилин розмови на дзвінки за кордон.

  У ще дешевшу пропозицію – за 350 грн. – входить помітно менше безкоштовних опцій: 700 хвилин розмов на інших операторів, 700 смс-повідомлень, безлім в інтернеті. І не входять розмови з закордонними абонентами.

  До речі, багато пропозицій оператора збіглися з тарифними планами, заявленими його прес-службою під 4G. Для людей їх анонсували шість: «Київстар 4G», «Київстар 4G Extra», «Київстар 4G Ultra», «Київстар 4G Premium», а також «Київстар 4G Business» і «Київстар 4G Business VIP». І стільки ж для корпоративних абонентів: «Київстар 4G 125», «Київстар 4G 175», «Київстар 4G 275», «Київстар 4G Premium», а також «Київстар 4G Business» і «Київстар 4G Business VIP».

  Оператор не вказує в релізі нові ціни по всій лінійці пропозиції. А повідомляє лише мінімальні розцінки, які для контрактних абонентів стартують з 95 грн на місяць, для корпоративних – з 120 грн.

  У свою чергу прес-служба Київстар надала Finance.ua таку інформацію:

  Компанія Київстар оптимізувала деякі застарілі тарифні плани контрактної форми обслуговування з метою поліпшення обслуговування. Уточнивши, що більшість абонентів, у яких раніше був підключений один із цих тарифних планів, вже вибрали собі інші пропозиції, а цими застарілими тарифами користується лише 0,3% абонентів Київстар. І перед впровадженням даних змін було проаналізовано використання послуг цими абонентами і були підібрані актуальні тарифні пакети таким чином, щоб тарифи максимально відповідали потребам різних груп.

  Для всіх абонентів оновлених тарифних пакетів тепер буде доступний безлім для дзвінків усередині мережі Київстар, збільшиться – в середньому на 50% – кількість хвилин для дзвінків на номери інших операторів, активні дата-користувачі отримають безлімітний мобільний інтернет.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми