IT технології та телекомунікації, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

В Україні заборонили російську платіжну систему WebMoney

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: WebMoney

  Рада національної безпеки і оборони України вніс міжнародну електронну платіжну систему миттєвих інтернет-розрахунків WebMoney в список санкцій.

  9392_1527170391_money.png (84.3 Kb)

  Про це йдеться в додатку до рішення РБНО 2 травня 2018 року.

  Крім усього іншого, цими санкціями передбачено блокування активів, обмеження торгових операцій, запобігання виведення коштів за межі України; зупинення виконання економічних і фінансових зобов'язань; скасування або призупинення ліцензій і іншого виду дозволів, отримання (наявність) яких є умовою для здійснення того чи іншого виду діяльності. Також внесення WebMoney в список передбачає обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування. При цьому відомо, що дія цих санкцій становитиме три роки.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україну очікують нові ціни та курс долара

  Напередодні українська влада прийняла рішення заблокувати активи і позбавити всіх державних нагород російського співака і депутата Держдуми Йосипа Кобзона.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми