IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

У Facebook розглядаються питання платної підпики

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: Facebook

  Facebook дозволить адміністраторам тематичних груп стягувати з абонентів щомісячну плату за доступ в розмірі від 4,99 до 29,99 долара.

  38_2015-01-28t2117z_860346454_lr1eaat0x3u6g_rtrmadp_3_facebook-results-pic700-700x467-54472.jpg (28.28 Kb)


  Першими експеримент запустять в групах для батьків, спільнотах про підготовку і прибирання будинку. Нині безкоштовних груп зміни не торкнуться - доступ до них не зможуть обкласти додатковою платою. Але вони отримають можливість запускати платні підгрупи. Після цього передплатники побачать превью-картку із зазначенням, яку ексклюзивну інформацію можна отримати і кнопкою для підписки. Гроші будуть зніматися відразу після підписки, доступ до груп буде забезпечено до кінця оплаченого періоду.

  Наприклад, лайфстайл-блогер Сара Мюллер запустила у своїй спільноті Declutter My Home підгрупу Organize My Home, доступ до якої відкривається за 14,99 долара в місяць. У Facebook пояснюють, що нова функція допоможе адміністраторам, які і так витрачають багато часу на роботу з контентом, безпосередньо заробляти з цього гроші. У спілкуванні з адміністрацією соцмережі адміністратори також повідомляли, що підписки допоможуть профінансувати офлайн-активності груп.

  На відміну від новинної стрічки, в групах немає показу реклами - після короткострокового тесту в 2016 році Facebook не поверталася до цієї моделі. При цьому, загальна кількість користувачів груп в соцмережі перевалило за 1 млрд.

  Поки що експеримент поширюється лише на мобільну версію, а Facebook не стягує комісії за оформлення підписок. Проте, оскільки вони підпадають під стандартні правила App Store і Play Store, свою частку на щомісячних платежах заробляють Apple і Google. За правилами цих електронних магазинів, перший рік підписки обкладається 30% комісією, після чого вона падає до 15%.

  Нагадаємо, YouTube вводить функцію платної підписки на канали з більш ніж 100 тисячами підписників.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми