IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Скоро система Android "зникне" - ЗМІ

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: Android

  Вдалося з’ясувати, що розробка Fuchsia OS ведеться вже більше двох років не просто так, а заради того, щоб ця ОС в недалекому майбутньому замінила Android.

  2041_android_logo.png (16.37 Kb)

  Сьогодні на базі операційної системи Android працює 3/4 від усіх смартфонів, що продаються в світі.

  Хоч за дану ОС і відповідає компанія Google, проте використовувати її можуть усі виробники телефонів, причому безкоштовно і будь-яких зобов’язань. Втім, цьому програмному забезпеченню існувати залишилося не дуже довго, тому що «пошуковий гігант» нарешті визначився з «датою смерті», тобто днем, коли цьому ПЗ прийде кінець, про це пише Akket.

  За даними ЗМІ, буквально днями Google провела нараду, на якій було присутнє все керівництво компанії. Вирішити хотіли долю операційної системи Android і, як стверджується, вирішили. Вдалося з’ясувати, що розробка Fuchsia OS ведеться вже більше двох років не просто так, а заради того, щоб ця ОС в недалекому майбутньому замінила Android на всіх смартфонах, планшетах, комп’ютерах, телевізора і будь-яких інших гаджетах.

  У найближчі три роки «пошуковий гігант почне» випускати на базі нової ОС «розумні» колонки і ноутбуки, тоді як через 5 років, тобто в 2023 році, відбудеться відмова від подальшої розробки Android.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми