IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Анонсовано дату відімкнення аналогового телебачення

 • Джерело: ukranews.com.  → Ключові теги: ІТ

  31 серпня аналогове телевізійне мовлення припиняється на всій території України.

  16_630_360_1446208732-7754.jpg (58.44 Kb)


  Про це нагадує Нацрада з питань телебачення і радіомовлення.

  “Кабінет Міністрів постановою від 13 червня 2018 року № 509 вніс зміни в План використання радіочастотного ресурсу України щодо строків використання аналогової технології телевізійного мовлення. Тому 31 серпня 2018 року аналогове телевізійне мовлення припиняється на всій території країни”, – йдеться в повідомленні.

  При цьому Нацрада внесла пропозиції до Кабміну про необхідність збереження аналогового мовлення на територіях з особливим режимом мовлення, на пограниччі, де існують ризики інформаційного впливу країни-агресора, для громадського мовника (НСТУ) і місцевих компаній, які не мають цифрових ліцензій.

  “Уряд врахував пропозицію про збереження аналогового мовлення на територіях з особливим режимом мовлення – 18 липня внесені зміни в постанову. Інші пропозиції також повинні бути враховані найближчим часом”, – зазначили в Нацраді.

  Там відзначили, що її представники в областях спільно з працівниками облдержадміністрацій проводять велику роз’яснювальну роботу для населення на місцевому рівні заробили call-центри, теле- і радіоканали розповідають телеглядачам про цю загальнодержавну подію і розміщують у своєму ефірі відповідну інформацію.

  Раніше регуляторний орган звернувся до дистриб’юторів найбільших торговельних марок, які постачають на український ринок перетворювачі цифрового сигналу, щоб вони максимально забезпечили торгові мережі необхідним обладнанням.

  “Дрібні постачальники цифрового обладнання у всіх регіонах країни також проінформовані про ситуацію на вітчизняному ринку. Таким чином, роздрібні мережі максимально забезпечують наявність тюнерів і телевізорів різних цінових категорій – від найдорожчих до найдешевших, щоб задовольнити попит населення на необхідне обладнання для прийому цифрового телевізійного сигналу”, – йдеться в повідомленні.

  Перехід на цифрову технологію передачі сигналу Україна здійснює відповідно до зобов’язань, передбачених Регіональною угодою “Женева-2006”.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми