IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Продажі смартфонів Apple почали котитися вниз

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Apple

  Компанія Gartner опублікувала статистику щодо світового ринку смартфонів за підсумками другої чверті поточного року.

  4586_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)

  У період з квітня по червень включно кінцевим споживачам було відвантажено 374,3 млн «розумних» стільникових апаратів. Це на 2% більше в порівнянні з другою чвертю 2017 року, коли продажі дорівнювали 366,6 млн одиниць.

  Провідним виробником виявилася Samsung з 72,3 млн реалізованих «трубок». Частка південнокорейського гіганта за підсумками кварталу склала 19,3%, що приблизно на три процентні пункти нижче частки компанії рік тому.

  На друге місце вирвалася китайська компанія Huawei, що збільшила за рік свої продажі на 38% і продала за звітний період 49,8 млн смартфонів. В результаті, тепер цей виробник займає 13,3% глобального ринку.

  Компанія Apple, яка раніше була на другому рядку, опустилася на третє місце в світовому рейтингу постачальників смартфонів. За три місяці «яблучна» імперія продала 44,7 млн ​​апаратів iPhone, що відповідає частці в 11,9%.

  Обсяги продажів апаратів Apple майже не змінилися за останній рік, а її переміщення на одну позицію вниз у рейтингу пояснюється ривком, який зробила Huawei.

  Слідом за Apple йдуть два китайські постачальники – Xiaomi і OPPO. Протягом другого кварталу вони продали відповідно 32,8 млн та 28,5 млн смартфонів. Частки компаній склали 8,8% і 7,6%.

  Всі інші постачальники за тримісячний період спільно реалізували 146,1 млн апаратів. Їх сумарна частка виявилася на рівні 39,0%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Asus припиняє виробництво планшетів Asus припиняє виробництво планшетів
Компанія Asus вирішила відмовитись від виробництва планшетів. Компанія вирішила не лише припинити виробництво, а й зупинити продажі планшетів ZenPad.
Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми