IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Продажі смартфонів Apple почали котитися вниз

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Apple

  Компанія Gartner опублікувала статистику щодо світового ринку смартфонів за підсумками другої чверті поточного року.

  4586_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)

  У період з квітня по червень включно кінцевим споживачам було відвантажено 374,3 млн «розумних» стільникових апаратів. Це на 2% більше в порівнянні з другою чвертю 2017 року, коли продажі дорівнювали 366,6 млн одиниць.

  Провідним виробником виявилася Samsung з 72,3 млн реалізованих «трубок». Частка південнокорейського гіганта за підсумками кварталу склала 19,3%, що приблизно на три процентні пункти нижче частки компанії рік тому.

  На друге місце вирвалася китайська компанія Huawei, що збільшила за рік свої продажі на 38% і продала за звітний період 49,8 млн смартфонів. В результаті, тепер цей виробник займає 13,3% глобального ринку.

  Компанія Apple, яка раніше була на другому рядку, опустилася на третє місце в світовому рейтингу постачальників смартфонів. За три місяці «яблучна» імперія продала 44,7 млн ​​апаратів iPhone, що відповідає частці в 11,9%.

  Обсяги продажів апаратів Apple майже не змінилися за останній рік, а її переміщення на одну позицію вниз у рейтингу пояснюється ривком, який зробила Huawei.

  Слідом за Apple йдуть два китайські постачальники – Xiaomi і OPPO. Протягом другого кварталу вони продали відповідно 32,8 млн та 28,5 млн смартфонів. Частки компаній склали 8,8% і 7,6%.

  Всі інші постачальники за тримісячний період спільно реалізували 146,1 млн апаратів. Їх сумарна частка виявилася на рівні 39,0%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми