IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Європа відтягує введення 5G

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: 5G

  Аналітики IHS Markit опублікували результати опитування провідних операторів стільникового зв’язку в США, Європі та Азії.

  7733_59_main_new_18478254.jpg (38.99 Kb)

  Фахівців цікавило питання, наскільки оператори готові впроваджувати зв’язок покоління 5G і що їх найбільше хвилює.

  З’ясувалося, що технології передачі даних в мережах 5G пильно вивчають і тестують 82% операторів з числа опитаних компаній, але от впроваджувати мережі п’ятого покоління всі будуть в різні строки.

  12% опитаних компаній – всі з США – обіцяють комерційний запуск мереж 5G вже до кінця поточного року. Слідом підуть цим шляхом оператори зв’язку з Південної Кореї, що відбудеться в 2019 році. В Європі стільниковий зв’язок п’ятого покоління з’явиться тільки в 2021 році або навіть з більшою затримкою. В Росії, судячи з усього, комерційна експлуатація мереж 5G почнеться в 2019 році.

  Стільникові мережі 5G забезпечать низькі затримки сигналу і збільшену на 71% ємність каналів зв’язку. Але найбільше операторів хвилює питання вартості передачі даних, а цей показник для мереж 5G обіцяє знизитися на 76%.

  Якщо говорити про сфери застосування 5G, то більшість опитаних очікують попит на нові мережі для ігор в реальному масштабі часу. Цьому сприятимуть гранично низькі затримки, які до мереж 5G були неможливі для комфортної гри в активні ігри.

  Автомобільне застосування 5G, в тому числі для автопілотів, а також для автоматизації виробництв і інфраструктури, прийде значно пізніше, хоча саме ці сфери повинні першими вимагати вихід в мережі п’ятого покоління.

  Аналітики і опитані очікують спочатку масової появи стаціонарних рішень для виходу в мережі 5G (fixed-wireless access, FWA) і лише потім розширення у бік мобільних користувачів (extreme mobile broadband, eMBB). Крім ігор, мережі 5G будуть активно освоювати послуги з трансляції відео у форматах HD і UHD.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми