IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Європа відтягує введення 5G

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: 5G

  Аналітики IHS Markit опублікували результати опитування провідних операторів стільникового зв’язку в США, Європі та Азії.

  7733_59_main_new_18478254.jpg (38.99 Kb)

  Фахівців цікавило питання, наскільки оператори готові впроваджувати зв’язок покоління 5G і що їх найбільше хвилює.

  З’ясувалося, що технології передачі даних в мережах 5G пильно вивчають і тестують 82% операторів з числа опитаних компаній, але от впроваджувати мережі п’ятого покоління всі будуть в різні строки.

  12% опитаних компаній – всі з США – обіцяють комерційний запуск мереж 5G вже до кінця поточного року. Слідом підуть цим шляхом оператори зв’язку з Південної Кореї, що відбудеться в 2019 році. В Європі стільниковий зв’язок п’ятого покоління з’явиться тільки в 2021 році або навіть з більшою затримкою. В Росії, судячи з усього, комерційна експлуатація мереж 5G почнеться в 2019 році.

  Стільникові мережі 5G забезпечать низькі затримки сигналу і збільшену на 71% ємність каналів зв’язку. Але найбільше операторів хвилює питання вартості передачі даних, а цей показник для мереж 5G обіцяє знизитися на 76%.

  Якщо говорити про сфери застосування 5G, то більшість опитаних очікують попит на нові мережі для ігор в реальному масштабі часу. Цьому сприятимуть гранично низькі затримки, які до мереж 5G були неможливі для комфортної гри в активні ігри.

  Автомобільне застосування 5G, в тому числі для автопілотів, а також для автоматизації виробництв і інфраструктури, прийде значно пізніше, хоча саме ці сфери повинні першими вимагати вихід в мережі п’ятого покоління.

  Аналітики і опитані очікують спочатку масової появи стаціонарних рішень для виходу в мережі 5G (fixed-wireless access, FWA) і лише потім розширення у бік мобільних користувачів (extreme mobile broadband, eMBB). Крім ігор, мережі 5G будуть активно освоювати послуги з трансляції відео у форматах HD і UHD.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung випустить унікальний смартфон Samsung випустить унікальний смартфон
Компанія Samsung вирішила не зупинятися на недавньому смартфоні з потрійною основною камерою і вже готує до випуску Galaxy A9 (2018), який стане перши...
Топ-10 найдорожчих брендів світу Топ-10 найдорожчих брендів світу
2018-го найдорожчими брендами у світі стали Apple, Google та Amazon.
ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми